Udělejte si pohodlí a zútulněte si byt či dům jednoduchými svícínky, které vnesou domů hřejivý pocit pohody a klidu a budete je mít hotové za pár minut.

Svícínek ze skořice

Domácí atmosféru vám může zútulnit i svícen ze skořice, kůry nebo větviček. Zvládne jej snad každý a doslova za pár minut.
Základem jsou silnější svíčky, klidně různých velikostí, nebo stejné, to je na vás, co se vám více líbí. Vezměte si k ruce jednu svíčku a změřte její výšku. Podle této velikosti nalámejte nebo nastřihejte skořici. Nic si nedělejte z toho, že všechny kousky nebudete mít úplně stejné, o to to bude zajímavější. Pak si nažhavte tavnou pistoli a jednotlivé kousky skořice přilepte.
U prvního kousku skořice si dejte pozor, aby byl hezky rovně. Budete podle něj skládat ostatní. Postupně přilepte další, až polepíte celý obvod svíčky. Ideální jsou rovnější kousky, aby šly hezky skládat vedle sebe. Pak stačí jen ovázat ozdobnou mašličkou nebo provázkem a je hotovo. Tento svícen vyrobíte opravdu jen za pár minut. Kromě skořice můžete použít i větvičky nebo kůru a udělat různé svícínky a vytvořit si tak doma příjemnou atmosféru, při které můžete relaxovat.

 
Tavná pistole je nejlepším pomocníkem

S pomocí tavné pistole Pattex zvládnete vytvořit úžasné dekorace. Je určena pro kutily i profesionály. Snadno s ní nalepíte téměř vše. Práce je velmi jednoduchá, bezpečná a čistá. Díky vysoké kvalitě tavného lepidla z pistole při zahřátí samovolně nevytéká, a tak prostředí zůstává čisté. Konec tavné pistole je potažený gumou pro zvýšení bezpečí. Ergonomický tvar pistole přesně sedne do ruky, vytlačování lepidla je snadné, a i když budete chtít lepit delší dobu, nebude vás bolet ruka. Lepicí pistole Pattex je vynikajícím pomocníkem pro originální nápady. Užijte si vánoční svátky po svém v originálně vyzdobeném bytě či domě.

Více informací získáte na www.pattex.cz
 

Reklama