To nejraději doma nosí čtenářka s nickem Tana M. Záleží jí nejen na pohodlí, ale chce být i doma upravená. Nejen pro svůj vlastní pocit, ale hlavně pro svého muže.

Hezký  den, minulý   týden jsem rovnou z práce  vyrazila  na obchůzku po úřadech.... a  pak  jsem  se vrátila   domů. Otevřela  jsem dveře svého bytu  /dle býváleho prezidenta * králíkárny/ a  první,  co jsem řekla, byla  věta.:“Domov , sladký domov.“  Vychutnala jsem si teplo obýváku, příjemnou  hudbu, pohovku  na spaní a vůni čerstvé večerní kávy.....Tu mi  vždy připraví můj  manžel. Nikdy jsem si neuvědomila, až  teď , jak je  nutné milovat svůj  domov. Jak je  nutné  těšit  se na  každý kousek bytu, koupelny s teplou vodou....Teď , v  době kdy,  je vše hodně pomíjivé.

Když se vrátím  z práce, umyji si ruce, převléknu se  do slušivého  domácího  oděvu, dám si  sprchu, hodím se  do župánku s  kytkama  a srdíčkama  a  na  chvílí si lehnu. Někdy se probudím až kolem 9 večer.. K tomu slušivému  župánků  mám  i stejně  hřejivé a pěkně  sladěné  bačkůrky,  a užívám si klidu domova. Nedávno  jsem hlídala  vnučku a ta chtěla  stejně  bačkůrky  jako já -. .

Tak jsem  jí pořídila   teplé  bačkůrky  a  foto  přikládám. V těchto  bačkůrkách se pěkně  chodí po  vyhřátém bytě. Časy,  kdy  se  „ téměř zadarmo“  topilo i na  chodbách, jsou dávno pryč.  Uvědomují  si i takovou   banalitu,  že si „můžu  pustit  topení“.

Vím, že v dnešní době je dost domácností, které tyto vymožeností nemají. Po celé  Evropě. Doma  nejraději  chodím v  domácím úboru. Tričko bavlněné, slušivé  tričko s dlouhým   rukávem , a k tomu slušivé kalhoty a nezbytné jsou i teplé ponožky.

Taky  mi dost   záleží na tom, jak vypadám  doma, jak mi  to sluší..Nikdy si neobléknu staré roztrhané tepláky ,nebo  vyprané  triko  do velikosti 5xl.   Chci,  abych byla i doma upravená, pro svého  muže. Posílám foto mého oblíbeného  župánku a  bačkůrek, které nejen hřejí, sluší a  dělají  dobrou  náladu a pohodu  domova.

zupan

backory

Tana M.

To bude asi takové to heboučké froté, že? V tom musí bý opravdu příjemně

Co nosíte doma vy, milé ženy-in? Jste také takové romantičky jako čtenářka Tana M., nebo jste spíš pro sportovnější módu?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama