Bulvár

Zumba pro Dominika

Charitativní akce „Pomáhejme Pohybem“ proběhla o víkendu ve Wellness centru Radlice. Akce proběhla na podporu těžce nemocného Dominika, který potřebuje 24 hodinovou péči. Missky i další osobnosti pomohli vybrat na nákup invalidního vozíku Kč 100 000.

Pomáhejme Pohybem

Dne 30. 4. 2011 ve Wellness centru v Radlicích proběhla charitativní akce „Pomáhejme pohybem“, kterou organizoval Motorlet Praha - Barbora Vida Kolářová ve spolupráci s Občanským sdružením Slunce dětem - Lilien Sarah Pomáhejme PohybemFisherová.

Akci podpořily Bára Nesvadbová, Aneta Vignerová, Kateřina Průšová, nové miss 2011 Denisa Domanská a Šárka Cojocarová, Miroslava Košťanová a herečky Jitka Sedláčková, Kateřina Macháčková a Eva Kodešová. VIP osobnosti předaly šek v hodnotě 100 000 Kč na nákup invalidního vozíku pro malého Dominika, který je těžce nemocný a potřebuje 24hodinovou péči.

VIP osobnosti si také zkusily dnes už tolik oblíbenou Zumbu a předvedly své taneční umění, nechaly se zkrášlit vizážisty od firmy Sephora, namasírovat terapeutkami z centra Sabai, vytvořit si účes od Hair and Fashion a vyzkoušely bioptronovou lampu od firmy Zepter, kterou dostal darem i malý Dominik.

Děkujeme firmám, které tuto akci podpořily:

Elmarco, Waggo, Epo, Slevomat, Agripos, Aquamánie/Aquainfo, Quartis medical, Wellness centrum Radlice, SK Motorlet Praha, Audiolight service, kteří zajistili veškeré technické zázemí, Lokša Prepress - tisk banerů, KMB steel - tisk letáků, Sephora, Sabai, Hair in Fashion, Zepter, Acaií, San Benedetto, Hero, Wellness Hotel Alfrédov, Vero Moda a Jack and Jones, Ill photo, Provocative beauty, Super kupon, Dobřety, Bleskově a Look magazine.

Pomáhejme Pohybem

Akci podporuje také společnost AAABYTY.CZ a občanské sdružení Aqua United, o.s.

 

 

   
06.05.2011 - Společnost - autor: Zuzana Sommerová

Komentáře:

 1. [3] Martina59 [*]

  Deny - já nakupuji pouze ty nejlepší trampolíny :-)

  superkarma: 0 15.04.2013, 17:00:26
 2. avatar
  [2] oalison [*]

  Známá si na Zumbě zlomila nohuSml52

  superkarma: 0 06.05.2011, 15:53:54
 3. avatar
  [1] LudPa [*]

  Teď se všude mluví jen o Zumbě.Slyšela jsem hudbu a byla super, ještě se donutit někam začít chodit tančit, potřebovala bych to teda nutně.

  superkarma: 0 06.05.2011, 06:40:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme