Značka Dove věří, že její výrobky by měly být zkoumány těmi, pro které jsou určeny – skutečnými ženami. Proto pro své spotřebitelky připravila speciální výzkum, který propagujeme i na Žena-in.

 

Podělte se o vaši zkušenost i s ostatními, zapojte se do výzkumu a odpovězte na několik zadaných otázek, které mám nezaberou mnoho času.  


Napište, co si myslíte o výrobcích Dove. Za svou odpověď navíc můžete získat krásný dárek! Můžete vyhrát 1 z 99 dárkových balíčků Dove.

Proč se zúčastnit výzkumu Dove?

 

Dove zajímá, co si myslíte, jak pečujete o svou krásu, o své tělo, jaké výrobky vám vyhovují a které můžete postrádat. Zajímá se o vaše přání, jak vnímáte svět pečující kosmetiky, jaké výrobky vám chybí na trhu.

 

Dove pevně věří, že každodenní hydratace je klíčem k přirozené kráse vaší pokožky a vašich vlasů. Proto Dove přidává do svých výrobků ¼ hydratačního krému. Hydratace je základem každodenní péče o pokožku. Nyní Dove přichází s výzkumem svých výrobků: Snažíme se naslouchat a reagovat na to, co ženy cítí a potřebují. Proto značka Dove spustila výzkum „Skutečné výsledky pro skutečné ženy – náš největší výzkum“.

 

Výzkum, kam můžete zaslat své odpovědi najdete zde.

 

 

Reklama