Zdraví

Zubní pasty pro vás

Péče o zuby a ústní dutinu je nedílnou součástí osobní hygieny každého z nás. Při péči o zuby je důležitý správný výběr zubní pasty, která má vliv na prevenci před zubním kazem a tvorbou plaku. Zubní lékaři nám radí, abychom používali kvalitní a prověřené zubní pasty, které jsou zárukou kvalitní péče. Rádi bychom vám tedy představili dvě novinky, které přináší značka Vademecum.

 

Většině z nás záleží na tom, aby naše zuby byly zdravé a krásné. Nejdůležitějším faktorem, kterým můžeme zdraví a krásu našich zubů prodloužit a uchovat co nejdéle, je prevence. Prevence se skládá z pravidelných odborných prohlídek a také z pravidelného a správného čištění zubů.

 

Čištění zubů je spjato s kvalitním kartáčkem na zuby, který musíme pravidelně obměňovat, a se zubní pastou, která působí na zuby, dásně a celou mikroflóru v ústech. Rádi bychom vás nyní seznámili s novinkami pro dospělé od značky Vademecum - jsou to dvě nové varianty Expert Complete 8 a Express White 10.

 

Zubní pasta Vademecum Expert Complete 8 poskytuje komplexní péči a ochranu zubů a ústní dutiny. Osmička v názvu varianty označuje jednak 8 účinků této pasty (ochrana dásní, prevence kazu, bělicí účinek, svěžest dechu, ochrana proti tvorbě plaku, zesílení skloviny, ochrana před bakteriemi a ochrana proti zubnímu kameni), ale také 8 bylinných extraktů, které tvoří její recepturu (heřmánek, smrk, arnika, meduňka, třezalka, jalovec, hořec a šalvěj).

 

Zubní pasta Express White 10

Laboratorní testy prováděné na přirozeně znečistěných zubech prokázaly, že díky složení Express White 10 se bělicí účinek této pasty projeví již po 10 dnech. Navíc ani při každodenním používání nepoškozuje sklovinu (při čištění zubů dvakrát denně). Receptura obsahuje fluorid, výtažky šalvěje a mátový olej. Díky tomuto složení pomáhá předcházet zubnímu kazu a udržuje zuby zdravé.

 

Správný návod od odborníka, jak si správně čistit zuby, najdete zde

 

 

   
04.01.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Vivian [*]

  Amálie: přesně tak, tohle mi říkala i jedna moje zubařka. Že aby ten fluorid měl vůbec nějakou šanci působit proti zubnímu kazu, musela bych tu pastu držet docela dlouhou dobu dobu v puse (už nevím, jak dlouho).
  Zubní pasta je dobrá akorát na to ovonění dechu a pak s tou pěnou je to čištění o něco příjemnější...

  superkarma: 0 05.01.2005, 20:14:32
 2. avatar
  [2] Amálie [*]

  Zubní pasta vůbec neni potřebná, na rozdíl od dobrého kartáčku a správné techniky čištění. Pasta je jen věc, kterou firmy masírujou vědomí lidí a tahaj jim z kapes peníze, stejně jako u vitamínů v umělé formě. Netvrdim, že tam vůbec žádný účinek není, ale víte o tom, že aby pasta mohla jakkoliv účinkovat, nesmíte si jí vypláchnout z úst? Protože tu průměrně minutu až dvě, co si většina zuby čistí, stačí pasta pouze lehce osvěžit dech.

  superkarma: 0 05.01.2005, 09:07:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme