Milá ženo-in, to je tedy téma :-(

 

Já mám od jisté doby strach z trhání zubů. Ne takový ten běžný jako má každý, ale díky neblahé zkušenosti ještě horší :-(
Je to tak 10 - 15 let, kdy jsem začala chodit k nové paní zubařce. Ta mi slíbila, že mi konečně vyndá dětskou amalgámovou plombu v předním zubu. Byla jsem nadšená, ale než se do toho pustí, musí mi vytrhnout nemocnou stoličku. Trhání jsem se bála, ale vidina, že se zbavím té černé příšernosti v dvojce vpravo nahoře, rozhodla. Šla jsem na to. Trhání zubu samo o sobě nebylo tedy nic moc, i když jsem měla píchnutou injekci. Paní doktorka uchopila něco jako sekáček, zub mi ještě v puse rozlomila, rozsekla, a pak spokojeně vytahovala jeho kousky. Nevím, proč to nevytáhla naráz, ale asi by to na ni bylo moc, a neutáhla by to:-( 

Byla to hrůza,ale přežila jsem. Doma jsem si vyplachovala dle doporučení ránu a asi po třech dnech jsem zjistila, že mi z ní trčí kus zubu. Tak jsem šupajdila k paní doktorce znovu, ta mi hojící se ránu rozřízla a zbývající kus zoubku vytáhla. Bolelo to moc, ale věřila jsem, že už to bude v pořádku. Nebylo. S dalším trčícím kouskem zubu jsem již jela k jinému zubaři. Ten mi sdělil, že to, co mi trčí z rány, není zub, ale naštípnutá čelist - a že bude nejlepší to tam nechat, aby mi ji nenalomil ještě víc... Tak se s tím nic nedělalo, ale doteď mě někdy v těch místech pobolívá.

 

Poslední trhání zubu jsem absolvovala teď nedávno, dva týdny před Vánocemi. Zubaře mám pěkného, příjemného, mladého, silného (chodí do posilovny)... Nezklamal.

Takže milé ženy-in, pokud hledáte silného zubaře, vyrazte do posilovny. Vyplatí se to.

Barkl2


Taky dobrá metoda, jak si hledat zubaře. "Ukažte svaly, pane doktore. A kam že to chodíte posilovat?" Díky za příspěvek!

Reklama