Ahoj Merylko,

dnes je téma,  kdy jsme byli na dně. Asi každého ten pocit někdy čeká a kdo ho ještě nezažil, tak možná ještě zažije, i když bych všem moc přála, aby opravdu nikdy nemuseli. Pro každého z nás je dno někde jinde a situace, kterou by jeden zvládnul s přehledem, dokáže druhého srazit na kolena.
Někdy zjistíme s odstupem času (tak jak jsi napsala i ty), že jsme mohli ještě 3x.

Přečetla jsme tu dnes pár životních osudů, kterými si někteří z nás museli projít. Trápení, která nám berou sílu.

Nedávno jsem psala svůj příběh, kdy jsem ztratila rodinu.

Tenkrát jsem byla opravdu, ale opravdu úplně na dně. Neznala jsem cestu, kterou bych se vydala dál po svém životě. Nevěděla jsem, kde začít. Naštěstí mi zůstal tenkrát roční, zdravý syn. Potřeboval mou péči a já se musela o něj postarat. Uvědomila jsem si, že beze mě by nemohl být a že mě potřebuje stejně jako já jeho.

Věřte, že i když máte pocit, že jste na samém dně, někde úplně hluboko a ztracení, vždy je někde někdo, kdo Vám podá pomocnou ruku. Komu na Vás záleží, kdo Vás potřebuje víc, než si můžete myslet.

A pokud vy máte někoho ve svém srdci,... mysli,... někoho na kom Vám záleží... ŘEKNĚTE MU TO! Třeba ted hned!! Zavolejte mu, napište... cokoli... třeba mu tím právě zvednete náladu, dodáte energii,
úsměv na tváři....

Nebuďte smutní, že jste něco, někoho třeba ztratili... jen se nikdy nevzdávejte! Rozhlédněte se kolem sebe... vzpoměnte si na to, co máte, protože ne všechno, co nám jako samozřejmost připadá, samozřejmostí je.

A řekněte si... ŽIVOT JE NÁDHERNÝ!!!!

Krásný den a ať jste jen na vrcholu svých cílů

Vám všem přeje Apina.

Milá Apino, moc díky... krásně a pravdivě napsané. Posílám Ti dáreček pro radost. :o)) A vy ostatní - napište mi, kdy jste se cítili mizerně, pod psa... kdy jste si sáhli až na dno svých sil? Náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz je tu jen a jen pro Vás. A já čekám a těším se na Vaše příběhy.

Reklama