Taková patálie postihla čtenářku s nickem Katerinanda. Až si přečtete její příběh, jistě uznáte, že to byla situace na mrtvici a určitě byste ji nechtěly zažít. Jak to všechno nakonec dopadlo, se dočtete v jejím příspěvku.

Dobrý den, také přidám jeden příběh do placu. Zabouchnuté dveře jsou, myslím, noční můrou mnoha z nás a tak si dáváme pozor. Ale jednou se mi zatoulal pas a v nepozornosti jsem si ještě zabouchla dveře. Ale popořadě. Jeli jsme na tenkrát na „last minute“ dovolenou a i balení bylo trochu na poslední chvíli. Odlet byl velmi brzy ráno, a tak jsme plánovali nejít spát a řádně se přichystat.

Večer jsme se s přítelem sešli doma a začali skládat věci na hromádky a do kufru. Téměř u konce jsem si uvědomila, že vlastně nemám pas. Hledala jsem ho po celém bytě marně asi hodinu. Napadlo mě, že bych ho mohla mít  v práci, protože jsem v té době jezdila pracovně do zahraničí.

Následovala cesta do Prahy a zpět. Zbytečná. V práci pas nebyl. Začala jsem, jak říká moje skoro švagrová „křečit“. Cestou domů jsem už měla slzy v očích a hlavu k prasknutí, jak jsem se snažila vzpomenout si, kam jsem pas dala.

Nebudu vás napínat, vrátili jsme se kolem 10. večer a při telefonátu s rodiči jsem si díky jejich poznámce vzpomněla, že ho mám v ponožkách. :--)))

Myslela jsem, že už je to už celé cestovní trápení za námi, ale bohužel jsem ztratila ostražitost a když byl přítel na cestě na nákup do Tesca u nás v Kolíně, tak jsem vyšla z bytu s věcmi do auta a zabouchla za sebou v domnění, že on přece klíče má. Neměl. Takže kolem 12. hodiny nás čekala cesta do Nymburka pro náhradní klíče. Věřte nebo ne, na dovolenou jsme nakonec odletěli v pořádku.

Zdraví čtenářka Katerinanda

Vy musíte mít nervy ze železa. Mě by asi kleplo. Jenom co jste museli za ten večer najezdit kilometrů

S čím se „pochlubíte vy, milé ženy-in? Máte také nějakou hezkou historku se zabouchnutými dveřmi? Napište nám ji na: redakce@zena-in.cz

Reklama