Novinky

Ztracené kolo, aneb sama sobě zlodějkou

Poslední čtenářský příspěvek poslala dnes Elis19. Přečtěte si příhodu její známé s kolem... Takovou situaci si dovedu velice snadno představit.

Stalo se vám někdy něco podobného, jako příhoda s kolem, kterou níže popisuje čtenářka Elis19? Já nedávno zapomněl peněženku u pastviny na pařezu. Naštěstí ji našl známá a poznala ji.


Dobrý den, tato příhoda se nestala mě ale mé kamarádce ze zpívání. Vyprávěla nám ji v pauze mezi písničkami a moc jsme se nasmály. Jeden den šla jako obyčejně nakoupit a protože toho chtěla koupit hodně, tak si sebou vzala kolo, které, podotýkám normálně nechává doma. Hezky obešla celé město, všude kolo poctivě zamkla a jako poslední si nechala návštěvu lékárny. I tady se o své kolo dobře postarala, obstarala nákup a při cestě ven ji zastavila známá paní, která ji zná jako lékařku. Paní ji líčila své zdravotní neduhy a kamarádka jako stará dobračka se jí snažila prospět radou. Na milé kolo samozřejmě zapomněla a v klidu pak došla domů. Ani ve snu ji nenapadlo, že přece sebou měla kolo a asi tak tři dny ho ani nepostrádala. Po této době měla zase ve městě k večeru nějaké zařizování a při své cestě šla kolem inkriminované lékárny. Ještě se v duchu divila, že někdo nezodpovědný si tam nechává kolo sice zamčené, ale na noc. A skoro současně jí docvaklo, že je to vlastně její zapomenuté kolo. Aby toho nebylo málo, neměla sebou klíček od kola a tak ho za stálého ohlížení se táhla zamčené jako zloděj.
Myslím, že je to svým způsobem také ztráta a současně radost ze znovu nalezeného, i když to netrvalo léta ale pouhé tři dny.
Zdraví,
Elis19

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou úpravou.

Téma dne 8.11.2013: Ztráty a nálezy

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. za chvilku se dozvíte, která čtenářka obdrží knižní dárek v podobě povídek Zdeňka Svěráka: Po strništi bos (nakladatelství FRAGMENT).

sver

   
08.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Allma [*]

  Jedné známé od sestry ukradli kolo i se stojanem. Našli ho, protože někdo viděl jak táhl zloděj už jen ten stojan.

  superkarma: 0 10.11.2013, 13:14:02
 2. [2] Boros [*]

  Můj manžel chodil 1/4 hodiny po parkovišti u Globusu, tlačil plný vozík sněhem a hledal auto. Doufám, že ho neslyšela žádná mládež pdo 18 let.

  superkarma: 0 08.11.2013, 17:23:55
 3. avatar
  [1] Eliana [*]

  Sml30Sml30Sml30...to mi připomnělo kamaráda...přijeli do obchodní centra, zaparkovali v jednom patře nadzemního parkoviště a šli nakupovat...vlekouce tašky se vrátili k vozu a auto fuč...oběhli to narvané parkoviště, ale prostě jim ho někdo šlohl..zavolali policii, sepisovali protokol, manželka ubrečená, kamarád šel o patro níže podepsat k policejnímu autu nějaké papíry a hle, tam stálo jejich auto..prostě zapomněli, že ho nechali na druhém patře a ne na třetímSml52Sml52Sml52 a policajti..no, to se stává častoSml54

  superkarma: 0 08.11.2013, 15:46:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme