Našla se, nebo nenašla kočka čtenářky Verulinky Madlenka? To si můžete přečíst v čtenářčině příspěvku k dnešnímu tématu. A nebojte, dobře to dopadne...

O ztracené kočce Madlence vypráví čtenářka Věrulinka...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma je úžasné a určitě ne jen pro mne, jak vím, je nás tady hodně, co milujeme kočičky.

Příhodu s mojí milovanou Madlenkou mám jednu, kdy jsem ji už div neoplakávala. Bylo to ze samého začátku, Madlenka u nás byla asi 2 měsíce, a kam jsem šla já, což jí tedy zůstalo, šla i ona.
Chtěli jsme jet na houby a já volám a volám, Madlenka nikde. Chtěla jsem, aby byla doma a ne někde venku, ale ne, na zavolání nepřišla. Manžel mě uklidňoval, protože na houby jsem neměla už pomyšlení. Nakonec mě přemluvil a jeli jsme. Neboj, až přijdeme domu, uvidíš, že Madlenka bude ve svém pelíšku, vždyť má otevřené okno v koupelně, kudy chodí sama ven a zpět domu.
No, já chodila po lese, jako tělo bez duše, protože moje myšlenky byly u Madlenky, a houby jsem snad chvílemi ani neviděla. Prostě tak, jak jsem vášnivá houbařka, po necelé hodině jsem volala manželovi mobilem, jedeme domů.
Vyběhla jsem z auta a honem jsem odemykala a lítala po baráku, protože její pelíšek byl prázdný. Běhala jsem po zahradě, volala a volala, Madlenka nikde.
A to jsem už opravdu chodila se slzami v očích seděla venku, dá se říci, loučila jsem se s ní, když najednou od schodiště na půdu běží ke mně moje milovaná Madlenička. Samou radostí jsem jí div neumačkala. Proč nás ani jednoho nenapadlo se jít podívat na půdu, nevím do dnes, mohla jsem si ušetřit nervy a strach o ní.
Nikdy by mě nenapadlo, jaký krásný vztah, mohu mít s kočičkou, je to až k neuvěření jak se máme vzájemně rády. Madlenka se mnou doslova i pracuje na zahradě. Pleji záhony, dávám plevel na hromádku, potvůrka mi hned vše rozhrabe, prostě my dvě bez sebe neuděláme ani krok.
Ovšem lásku musím dělit na půl s Besinkou, už sice tolik nežárlí, ale jak mám na klíně Madlenku, Besinka hned přiběhne a jakoby říkala, já jsem tady taky paničko a šup, skočí si předními packami na klín. Ještě že mám dvě ruce na hlazení.

madlenka

Zdravíme s Madlenkou všechny milovnice kočiček,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama