Aktuální příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Malinke-kote. Proč se s partnerem pohádala a jak usmiřování proběhlo? To už si přečtěte v této novince...

Pokračuje usmiřovací téma a máme tu jednu žhavou aktualitu od čtenářky Malinke-kote...


Přeji všem pěkný den,

na dnešní téma jsem myslela, že nic nenapíšu ale teď je opravdu pro mě jak stvořené. Nejkrásnější usmíření bylo zrovna včéra. Ještě předevčírem jsme se definitivně spolu rozešli - pohádali a já odjela zpátky k rodičům. Včéra jsem ale večer už jela zase zpátky. Pořádně jsme si promluvili i když jen přes internet a možná že takové usmiřování je nejlepší, protože člověk toho napíše hodně a opravdu někdy i pěkně. Byli chvíle kdy mě se líbilo to co on psal a zase chvíle kdy se líbilo jemu co jsem psala já.

Proč jsme se vlastně pohádali? Sama pořádně nevím, bylo to takové zvláštní a jeden druhému jsme nevěřili. Neklapalo to tak jak má být a on vyhledával jiné slečny. Tedy spíše oni vyhledávali jeho a zamotali mu tak hlavu že je poslouchal na slovo a proto se také semnou rozešel. Dostal i odemě větší facku, ale to bylo z nervů a z psychiky. Jinak bych to nezvládla a hlavně to také bylo pro mě poprvé uhodit kluka - člověka. Naštěstí jsme si vše nakonec vyříkali a vše je v normálu. Tedy spíše i pár věcí k lepšímu. Je to jak kdyby jsme se teprve poznali a užívali si nový vztah s novým člověkem.

Kdo vlastně přišel první k usmíření? Bylo to takové vzájemné, ale spíše jsem začla já, protože jsem ho nechtěla ztratit. Teď jsme si alespon uvědoměli že jsme si souzeni a že bez druhého jeden nedokáže být. Přeci jen jsme byli zasnoubeni a plánovali za půl roku svatbu. Ted jí sice odložíme raději na nějakou dobu, ale doufám že to nebude zas tak na dlouho :-) Usmíření sice proběhlo přes internet, ale až když si pro mě přijel a dojeli jsme domu tak jsme se usmířili ještě osobně. Jak ale takové osobní usmíření proběhlo, raději říkat nebudu. To si nechám pro sebe. Některé věci by seříkat neměli a už vůbec ne některé věci zakřiknout. Potom se to člověku může otočit proti němu.

Jinak usmíření zhojilo opravdu zcela. Vyřešilo vše co mělo. udělali jsme si kompromis pro a proti a doufám že to tak bude fungovat už po celý náš život. Nejvíc koho to ranilo byl náš pes, protože toho jsem si odvezla na ten jeden den sebou. Ten den ani nechtěl jíst ... Přeci jen natom jsou nejhůře děti nebo zvířata. Ty hádky berou více vážněji než ty kteřím se to týká. Byl celý večer smutný, ale už je to vše naštěstí za námi a snad už nic takového neprožijeme. Malá krize se vždys někdy objeví a velká sice přebolí ale někdy se dá také vyřešit.

Užijte si dnešní den i když je mrazivo,. Já si ho určitě užiju, protože přítel má pátky volné takže budeme celý den spolu. Také pujdu zkusit zase hledat nějakou tu práci, jestli se náhodou někde něco neuvolnilo tak mi držte palce ať to konečně někde klapne.

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

  • Zavzpomínejte na své nejkrásnější usmiřování!
  • Proč jste se tenkrát pohádali?
  • Kdo přišel za tím druhým první, usmířit se?
  • Jak usmíření proběhlo?
  • Zhojilo usmiřování rány z hádky zcela, jen částečně, nebo nic nevyřešilo?

Své příběhy posílejte e-mailem na adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 16. 11. 2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na získání dárku - usmiřovací erotické hry Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama