Také jsem patřila mezi ubožačky, které jen vlezly do zkušební kabinky v butiku, začaly zoufale úpět, protože proporce jaksi přetékaly i přes zrcadlo v tom zkoušecím pidi prostoru. Neomylně jsem pak z regálů vytahovala věci velikosti XXL, ačkoliv by mi dozajista stačilo L, a kupovala jsem si plandavé řízy, v nichž jsem sice vypadala štíhlejší, ale také starší a usedlejší.

Připadala jsem si tlustá, neforemná a odporně klepavá (ačkoliv jsem měla nad standardní váhu maximálně 5 kilo a index BMI byl poměrně v normě). Prostě jsem byla zcvoklá všemi těmi fotkami v časopisech pro ženy, soutěžemi Miss a reklamami v televizi.

Tedy až do věku 35 let, než jsem poznala svého přítele. Od té doby jsem neustále slyšela:
„Ty máš tak krásně ženskou postavu.“ 
„Podívej se, jak je vychrtlá, jak se to může někomu líbit.“
„Máš nádherný zadek.“
Připadala jsem si jako před zrcadlem ze Sněhurky, nejkrásnější na celém světě.

I když už spolu dnes nejsme, mám – pokud jde o svou postavu – sebevědomí, jaké jsem nikdy dříve neměla, a připadám si krásná a žádoucí, zejména díky zaobleným bokům, výraznému pasu a ňadrům, která jsou při mé o něco vyšší hmotnosti rozhodně větší a hezčí, než když jsem v raném mládí mívala „standardní“ hmotnost. Nosím si svá kila navíc s grácií a – líbím se. Nosím dnes podstatně odvážnější oblečení a nevypadám hloupě. Tak, holky, šup na to!

 

Kadla


Milá Kadla,

každá z nás je jedinečná a je nezmyslom hnať sa za nejakou víziou "modelkovských typov", ktorá je neprirodzená. Mnohokrát sa stáva že máme "svoje obdobie", kedy sa sebe nepáčime a hľadáme na sebe chyby. A je častokrát sposobené práve pohľadom do zrkadla... Som rada, že ste stretla svojho ex- priateľa. Je známe, že muži majú radšej tvary a prirodzenú krásu ako "kosti"...

 

                                                            Nezabudnite na dnešné typy:

Máte fotky z povodní?
Potřebujete pomoct? Napište!
 téma dne:
Zrcadla
Zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?
Odměna za dnešní příspěvek

 

  

 

Reklama