Styl

Zrcadlo, Zrcadlo… kdo je v zemi nejkrásnější?

viadermSametová pleť, krásné zářící vlasy a nehty, které by vám záviděla i královna z pověstné pohádky o Sněhurce, to je sen snad každé ženy. Ranní „zrcadIová realita“ už tak pohádková ale nebývá.

Jak si poradit s povadlou pletí bez lesku, vlasy bez života a Iámavými nehty? Make up, paruka a umělé nehty? To není řešení! Tělo potřebuje pro svůj chod kvalitní vnitřní výživu, jen tak můžou jednotlivé orgány fungovat ve vzájemné souhře, a ta se pak zpětně odráží i na kvalitě a vzhledu vašich vlasů, nehtů a pokožky.

Kvalitní pleťové krémy, vlasová a nehtová kosmetika jsou samozřejmě také důležité, ale pokud hledáte dlouhodobý a znatelný efekt, vsaďte na vnitřní výživu. Snažte se jíst vyváženě, pokud možno se vyhýbat stresu a hlavně doplňovat látky důležité pro tělo. Zvlášť veliký význam mají biotin, zinek a pupalkový olej, které pozitivně ovlivňují stav kůže a posilují nehty.

Antioxidanty vitamin E a lykopen pak pomáhají zabránit vzniku vrásek v okolí očí a úst, změnám pigmentace kůže a vlasů a pomáhají udržet mladistvý a zdravý vzhled pokožky. Nepodceňujte ani důležitost mukopolysacharidů (bývají obsažené v rybím prášku), které zlepšují pružnost kolagenových vláken pokožky a její hydrataci. Přeslička rolní je zase zdrojem křemíku, stavebního kamene vlasů, kůže a nehtů a pomáhá eliminovat jejich šupinatění, praskání a třepení.

„Make up, paruka a umělé nehty? To není řešení!“

viadermIdeálním řešením je zvolit pro doplnění těchto látek kvalitní doplněk stravy z lékárny. K nejúčinnějším zástupcům nutriční kosmetiky s jejich obsahem na našem trhu patří Viaderm. Viaderm - doplněk stravy je k dostání v lékárně nebo na bezplatné telefonní infolince 800 141 141.

Více informací o přípravku Viaderm se dozvíte na stránkách www.viaderm.cz

 

 

   
08.10.2010 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] čiperka [*]

  ...chci říci, že zoufalé ženě nepomůže ani tuna vitamínů a těch nejkvalitnějších krémů...Té, která je duševně v pohodě stačí  dobrý krém (např.Ryor), příležitostně nějaký ten doplňek stravy (pupalka, Bkomplex,Éčko,mateří kašička) , trocha pohybu na čerstvém vzduchu,  denně slušná porce zeleniny a ovoce.Sama jsem na tom s přibývajícími léty čím dál lépe, protože jsem si dokázala trápení vyřešit Sml16

  superkarma: 0 10.10.2010, 16:46:44
 2. avatar
  [2] čiperka [*]

  Kvalita pleti, vlasů je hlavně  odrazem zdraví duše ..Vše ostatní (vitamíny, minerály) je nepochybně dobré, ale je to taková "třešnička na dortu".Vycházím ze svého života, nikomu svůj názor nevnucuji.Sml16

  superkarma: 0 10.10.2010, 16:35:38
 3. avatar
  [1] Radka27 [*]

  Jak si poradit s povadlou pletí bez lesku, vlasy bez života a lámavými nehty? Bio rostlinnou kosmetikou včetně šampónů + bio stravou zaměřenou především na pestrost v rostlinné složce. Přiznejte se, kdy jste naposledy jedli například řeřichu, čerstvou červenou řepu, čerstvé fíky, bazalku, olivy a to v bio kvalitě? Pak se není co divit, že tělo strádá, když všude kolem je království chemie. Tohle chemický doplněk stravy nevyřeší. Sml23

  superkarma: 0 08.10.2010, 10:14:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme