viadermSametová pleť, krásné zářící vlasy a nehty, které by vám záviděla i královna z pověstné pohádky o Sněhurce, to je sen snad každé ženy. Ranní „zrcadIová realita“ už tak pohádková ale nebývá.

Jak si poradit s povadlou pletí bez lesku, vlasy bez života a Iámavými nehty? Make up, paruka a umělé nehty? To není řešení! Tělo potřebuje pro svůj chod kvalitní vnitřní výživu, jen tak můžou jednotlivé orgány fungovat ve vzájemné souhře, a ta se pak zpětně odráží i na kvalitě a vzhledu vašich vlasů, nehtů a pokožky.

Kvalitní pleťové krémy, vlasová a nehtová kosmetika jsou samozřejmě také důležité, ale pokud hledáte dlouhodobý a znatelný efekt, vsaďte na vnitřní výživu. Snažte se jíst vyváženě, pokud možno se vyhýbat stresu a hlavně doplňovat látky důležité pro tělo. Zvlášť veliký význam mají biotin, zinek a pupalkový olej, které pozitivně ovlivňují stav kůže a posilují nehty.

Antioxidanty vitamin E a lykopen pak pomáhají zabránit vzniku vrásek v okolí očí a úst, změnám pigmentace kůže a vlasů a pomáhají udržet mladistvý a zdravý vzhled pokožky. Nepodceňujte ani důležitost mukopolysacharidů (bývají obsažené v rybím prášku), které zlepšují pružnost kolagenových vláken pokožky a její hydrataci. Přeslička rolní je zase zdrojem křemíku, stavebního kamene vlasů, kůže a nehtů a pomáhá eliminovat jejich šupinatění, praskání a třepení.

„Make up, paruka a umělé nehty? To není řešení!“

viadermIdeálním řešením je zvolit pro doplnění těchto látek kvalitní doplněk stravy z lékárny. K nejúčinnějším zástupcům nutriční kosmetiky s jejich obsahem na našem trhu patří Viaderm. Viaderm - doplněk stravy je k dostání v lékárně nebo na bezplatné telefonní infolince 800 141 141.

Více informací o přípravku Viaderm se dozvíte na stránkách www.viaderm.cz

 

 

Reklama