Kdo by neznal otázku zlé královny z pohádky o Sněhurce? Muselo to být zajímavé, když měla doma kouzelné zrcadlo. My kouzelné sice nemáme, ale i tak je zrcadlo zvláštní doplněk domácnosti. Kolik jich doma máte?

Troufnu si tvrdit, že aspoň jedno zrcadlo má doma každý, i když se do něj třeba moc nedívá. To je i můj případ, většinou ho používám jen ráno, než vyrazím do práce. Ale zrcadlo může sloužit kromě toho, že se v něm vidíme, také jako doplněk do domácnosti.

Přečtěte si také:

Zrcadlo je zvláštní věc, díky hladkému povrchu, který odráží světlo, vzniká obraz všeho, co se před zrcadlem vyskytne. Díky tomu jsou zrcadlu také připisovány magické vlastnosti, využívají ho různí spiritualisté a lidé zabývající se ezoterikou, kteří tvrdí, že zrcadlo je brána do jiné dimenze a můžeme jím nahlédnout do jiného světa.

No, tomu tedy moc nevěřím... Zrcadlo považuju za ryze praktickou věc, ale kdoví... Každopádně zrcadel existuje obrovské množství, i kdyby mělo tisíc lidí jiný vkus, najde si to své. Jaké se líbí vám? Vyberete si nějaké v naší FOTOGALERII?

Zdroj: www.bellarose.cz (prvních 8 fotek) a www.fler.cz (další fotky)

Další články v našem magazínu:

Reklama