Vztahy

Zrada kamarádky

Naše čtenářka s nickem vercaonline se rozváděla s manželem a s důvěrou se obracela na svou sousedku a zároveň kamarádku, které se svěřovala a nacházela u ní pochopení. jaké bylo její rozčarování, když zjistila, že stála na manželově straně

Přečetla sem si titulek a dost mě to zaujalo. Vzpoměla sem si na dobu skoro před čtyřmi roky, kdy jsem byla vdaná a s manželem sem se rozcházela. Nebylo to snadné, to mi věřte, vyhazoval mě z bytu, přespávala sem v práci na podlaze, stále mi vyhrožoval...takže občas jsem šla přespat ke své „kamarádce“, která bydlela jen pár pater nad námi.

Měla manžela a oba byli fajn. Když byl můj manžel opilý, tak mi volala, ať se od něj radši držím dál, nebo ať nechodím domů ( chápejte, v opilosti byl dost agresivní).

Jenže v celém tomhle příběhu hráda důležitou součást moje - naše fenečka Terezka. Napřed mi ji hlídal, ale pak jsem zjistila, že ji chce někam odvést, tak jsem mu řekla, že už ji chci natrvalo, to se mu ale vůbec nelíbilo. Vím, že moje kamarádka měla náhradní klíče, tak jsem ji jednou takhle volala a zeptala se ji, zda by mi Terezku nevyzvedla a nedala mi ji, že manžel mi ji nechce vrátit.

Ona byla milá a říkala, že už si zámek vyměnil a že by mi hrozně pomohla, ale že to nejde a jak mě lituje. To bylo naposledy, co jsem se svou „kamarádkou“ mluvila.

Následující den mi manžel volal, co si dovoluju po někom chtít klíče a že ať na pejska zapomenu, hned mi bylo jasné, odkud vítr vane. Nakonec jsem to řešila na policii a Terezka už je na furt u mě a se mnou. Ale nikdy neodpustím zradu své kamarádce.

Uběhlo už hodně let, nikdy sem ji neviděla ani ji nekontaktovala, ale věřte mi, potkat ji, tak bych ji dokázala říct, co si o ni myslím a o té události. Ještě dnes ji za to nenávidím, protože jsem ji plně důvěřovala, pomáhala mi, věděla, jaký manžel je a jak je vidět, radši se dala na jeho stranu. Protože já odešla a on zůstal.

vercaonline

Tak to vám naprosto rozumím. Taková zrada hodně bolí

Co vy na to, milé ženy-in? Zažily jste někdy také zradu své kamarádky? Bylo to v dětství, nebo už v dospělosti? Dokázala jste jí odpustit? Myslíte si, že podobné „falše“ jsou schopné jen ženy?

Napište nám na dnešní téma na: redakce@zena-in.cz

 

 

   
31.10.2011 - Ona s ní - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] margot [*]

  podle mě jste po nikom neměla požadovat, aby vám cokoli z bytu odnášel a měla jste jednat sama za sebe. ta vaše kamarádka byla v nevděčné situaci, kterou neměla hlavně vůbec přijmout - ve finále to dopadlo "pro dobrotu na žebrotu" a v emočně vypjaté situaci kvůli rozvodu jste o sebe navzájem přišly. zradu tam nikde nevidím

  superkarma: 0 16.04.2012, 09:24:39
 2. avatar
  [7] Alenka0010 [*]

  Tohle už jsem tady určitě četla...

  superkarma: 0 31.01.2012, 08:54:13
 3. avatar
  [6] enka1 [*]

  SStream — #5 Já taky ne Sml80, šla- li kamarádka s cizími klíči k někomu do bytu tajně pro psa, majitel bytu byl zrovna přítomen a zámek byl vyměněný, musel by být majitel slaboduchý, aby nepřišel na to, že byla kamarádka vyslána.Co měli oba jiného říct?

  Pořád nechápu proč jsi si pro psa nešla sama?

  superkarma: 0 31.10.2011, 14:21:36
 4. avatar
  [5] SStream [*]

  cilani — #3 asi si dneska sedím na vedení. V textu hru na obě strany nevidím Sml80

  1. na komentář reaguje enka1 — #6
  superkarma: 0 31.10.2011, 13:37:20
 5. avatar
  [4] kobližka [*]

  Zradu kamarádky bych nebyla schopná odpustit.Nikdy!

  superkarma: 0 31.10.2011, 13:15:37
 6. [3] cilani [*]

  SStream — #1 v tom, že se tvářila jako kamarádka a hrála to na obě strany. Měla rovnou říct, že se do toho nebude míchat a bylo by to férovější, než se tvářit jako kámoška a donášet bývalému.

  1. na komentář reaguje SStream — #5
  superkarma: 0 31.10.2011, 12:30:57
 7. avatar
  [2] delfi.na [*]

  pak to nebyla kamarádka.

  superkarma: 0 31.10.2011, 12:19:06
 8. avatar
  [1] SStream [*]

  Nevím v čem přesně je ona zrada ale budiž Sml24

  1. na komentář reaguje cilani — #3
  superkarma: 0 31.10.2011, 12:18:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme