.

Zpříjemněte si podzimní večery knihou Papírová města od Johna  Greena

Novinky

Zpříjemněte si podzimní večery knihou Papírová města od Johna  Greena

Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Oblíbený autor přináší brilantní příběh hlavního hrdiny Quentina Jacobsena, který je nabitý upřímnými emocemi a nenechá vás chladnými. Přesvědčte se!

vvv

Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává?

Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.

   
31.10.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] lenig [*]

    Četla jsem obě výše zmíněné knížky a byly opravdu super, tak se už těším na tuto novou....Hvězdy nám nepřály, to mě fakt dostalo Sml22

    superkarma: 0 31.10.2014, 13:44:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme