Plánujete letošní léto strávit se svými blízkými na chalupě či chatě? Až Vás omrzí to ticho kolem dokola nebo budete plánovat výlety za krásami okolí, tak se nechte inspirovat našimi tipy, které vám zpříjemní pobyt a navíc skvěle zapadnou do interiéru vaši chaloupky.

Hyundai Retro Style

Dokážete si představit den bez hudby či mluveného slova? Pokud ne a i na chalupě si rádi poslechnete své oblíbené písničky, tak vsaďte na rádia a přehrávače řady Hyundai Retro Style. Skvěle zapadnou do interiéru vaší chaloupky. Tyto přehrávače odvážně spojují starobylý design a moderní technologie - obsahují rádio, CD přehrávač, radiomagnetofon i gramofon. Vybrané modely jsou obohaceny o technologii RIP, která umožňuje ukládání přehrávaných skladeb z gramofonové desky, CD nebo kazety na připojený flash disk či SD kartu v populárním formátu MP3.

 

Ten pravý pro vás

Hyundai Retro Styl

Láká vás vrátit se do časů minulých a znovu si pouštět gramofonové desky? V tom případě můžete vybírat hned z několika modelů retro gramofonů a najít ten pravý právě pro vás. Pokud si chcete dopřát opravdu stylový a technický kousek, vsaďte na model RTCC 513 RIP nebo RTCC 808 SU RIP. Oba tyto modely disponují gramofonem, CD přehrávačem a kazetovou mechanikou a navíc umí i „ripovat“.

Hyundai Retro Styl

A nezoufejte ani, že nemáte doma již žádné LP desky. Nyní k vybraným retro gramofonům Hyundai získáte dárek LP desku Karel Gott Největší hity.Hyundai Retro Styl

Pokud si jen rádi poslechnete rádio či si pustíte během vaření své oblíbené CD, pak je pro vás  ideálním řešením retro rádio Hyundai RA 60 nebo RC 606 s CD přehrávačem.

Hyundai Retro Styl

Počasí vás již nezaskočí!

Plánujete vyrazit na výlet, ale máte strach, že zmoknete? Jak bude vám poradí meteostanice. Základní funkce meteostanic jsou zobrazování naprosto přesného radiově řízeného času, vnější a vnitřní teploty, vlhkosti vzduchu, barometrického tlaku a  předpovědi počasí pomocí ikon. Vybrané modely dokonce ukazují fáze Měsíce/Slunce, příliv nebo odliv. A mezi modely meteostanic Hyundai najdete i speciality s výjimečnými funkcemi. Například meteostanice s fotorámečkem, připojením k internetu nebo bezdrátovým monitorováním zálivky rostlin.

Hyundai Retro Styl

Pokud chcete jen základní meteostanici, která vám předpoví počasí, zobrazí datum, přesný čas, fáze měsíce, vnitřní a vnější teplotu a vlhkost vzduchu, potom zvolte model Hyundai WS 2033  ve stříbrném nebo černém provedení.

Hyundai Retro Styl

Hyundai Retro Styl

Zajímavým tipem pro zahradníky a milovníky květin je kompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí.  Meteostanice zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

Hyundai Retro Styl

Hledáte-li profesionála mezi meteostanicemi, sáhněte po modelu Hyundai WSP 2080 RWIND.Měří a zobrazuje nejen tradiční meteo údaje jako je vnitřní a vnější teplota, vlhkost vzduchu, barometrický tlak nebo předpověď počasí pomocí ikon a samozřejmě také naprosto přesný rádiově řízený čas. Tento profesionální přístroj také změří rychlost větru a zobrazí jeho směr, měří množství dešťových srážek a rosný bod. A navíc ji lze připojit k počítači. Na jeho monitoru pak díky přiloženému softwaru zobrazíte meteostanicí naměřené hodnoty a jejich historii tak můžete sledovat v grafech.

Hyundai Retro Styl

Na všechny meteostanice Hyundai je poskytována prodloužená záruka 40 měsíců.

Kompletní přehled meteostanic i retro přehrávačů Hyundai naleznete na www.hyundai-electronics.cz.

Reklama