zavarovaniMajitelky zahrádek právě s úsměvem sklízí maliny, dozrálé třešně, rybíz nebo meruňky. Stejně tak i my, kteří zahrádky nevlastníme a máme doma letní ovoce od známých nebo jsme nakoupili v supermarketu, přemýšlíme nad přípravou bublanin, marmelád nebo se chystáme sníst sklizeň jen tak začerstva s cukrem. ETA má ve své kategorii kuchyňských produktů pár pomocníků, kteří vám s přípravou bublanin, marmelád nebo čerstvých šťáv jednoduše a spolehlivě pomohou. Že nejde připravit domácí marmeláda v domácí pekárně?  Mýlíte se.

Ruční šlehač Multiplo

multiplo2Kdo by nechtěl do kuchyně šikovného multifunkčního pomocníka, který nezabere mnoho místa? Přesně takový je multifunkční pomocník šlehač MULTIPLO, který v sobě skrývá šlehač, mixér i hnětač. Ve výbavě je držák příslušenství, plastová stěrka a samozřejmě šlehací metly a extra dlouhé hnětací háky. Výhodou je také nástavec „mixér“, kdy ze svého šlehače jednoduše a rychle vytvoříte tyčový mixér. Objem nádoby 800 ml a čtyři rychlosti + rychlost turbo.

Ruční šlehač s otočnou mísou Frescofresco

Ruční šlehač Fresco má silný motor a nadstandardní výbavu, s kterou jednoduše připravíte i složitější pokrmy.  Fresco má vše, co potřebujete a ve výbavě navíc nabízí i tyčový nerezový mixér. Při práci s Frescem oceníte stojan a otočnou mísu. Fresco ve variantě bílé a červené barvy a je vlastním projektem společnosti ETA a.s.

Kuchyňský robot Gratussino

Menší a stejně výkonná a kvalitní obdoba velmi populárního kuchyňského robotu ETA Gratus. Nabízí bohaté příslušenství, variabilní kráječe na těstoviny společně s masořezkou dělají s Gratussina multifunkčního pomocníka. Velká nerezová mísa, silný motor a čtyři barevné variace jsou další z výhod tohoto kuchyňského pomocníka.

gratuss

Pekárna Duplica Vital

Pekárnu Duplica Vital jsme vyvinuli ve spolupráci s českým odborníkem na zdravou výživu Otto Reissem. Je pro ty, kteří se ráno chtějí nechat budit vůní čerstvého chleba. Duplica Vital má dva programy, které žádná jiná pekárna nemá: Kvašení a program Vital. S nimi můžete péct chleba z přírodního kvásku bez jakýchkoliv éček. Zvládne i přírodní sýry, jogurty, kvásky, marmelády…Díky programu Vital si můžete připravit chléb podle vlastních potřeb, třeba podle své diety.

duplica

Prodloužená záruka ETA pro produkty Fresco a Multiplo je 3 roky. Grutussino se může pochlubit Prodlužkou záruky ETA na 5 let, stejně tak pekárna Duplica Vital.

ETA

Reklama