Bulvár

Zpovědnice u kadeřnice

 

Jsem rozvedená a nemám moc přátel. Dělá mi dobře anonymní zpověď, protože se mi pak uleví. Nemám vážný problém, ale myslím si, že když nás něco dusí, mělo by to jít ven! Já se jednou měsíčně zpovídám u své kadeřnice. Ona mi naslouchá a často se přidají i jiné zákaznice. Je to takovej anonymní babinec. 

 

Naposledy jsme rozebíraly platy žen. Štve mně to, protože proč by měli chlapi, kteří zdaleka nemají takovou výkonnost jako já, brát víc peněz!? Vím, že tady to nevyřešíme, ale alespoň se někdo ke mně připojí a dá mi za pravdu.

Sonička  


Milá Soňo,

chápu Vás. U mě to je obráceně. Chodím ke kadeřnici, která stříhá mé dva pejsky. Při stříhání mi povídá o svých bolístkách. Mně to vůbec nevadí. Naopak, jsem ráda, že jí můžu alespoň takto pomoct.

 

Co povíte jen anonymně ve zpovědnici?
Představte si, že v jedné takové právě sedíte...

napište na: redakce@zena-in.cz
Na vylosovaný příspěvek  čeká KOSMETIKA!

Proč se vám vyplatí číst čtvrteční novinky

    

   
03.03.2006 - Společnost - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] _zelvicka_ [*]

  Já jsem se svou kadeřnicí spokojená, pokecáme, vlasy mi udělá tak jakou mám představu. Jejvíc se ale těším k pedikérce, jsem u ní hodinu, je moc příjemná a vzdělaná. Popovídáme si, je to faj. Chodí k ní celá naše rodina

  superkarma: 0 16.12.2006, 09:16:05
 2. [5] Michaela 323 [*]

  To je pravda, kromě vlasů se s nima nedá o ničem mluvit. Drbárna je jejich "parketa" a taky ještě afektované ksichty. Sečíst 10 položek - to je fakt problém!

  superkarma: 0 03.03.2006, 16:25:55
 3. [4] r1911 [*]

  Právě kvůli drbům jsem změnila kadeřnici, tahle už nemá snahu tahat z lidí všechny rozumy, což mi vyhovuje. Ani když viděla, že na to její zpovídání nikdo není zvědavý, tak pořád páčila. Ale jiným to vyhovuje, lidí má dost. Taková ta všeobecná témata mi nevadí, ale co je u nás doma a co tohle a tamto, co je jí po tom?

  superkarma: 0 03.03.2006, 15:34:57
 4. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  A je tam Z,já vidím S

  superkarma: 0 03.03.2006, 13:59:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme