Vztahy

Zpověď

Milá redakce, milé čtenářky,

 

Ženu-in už nějaký ten pátek znám. Vaše články a příspěvky čtenářek jsou součástí mé snídaně a zcela upřímně – je fajn vás číst.

 

Stala se mi příhoda, která zamávala s mým životem. Obrátila vše vzhůru nohama, vykolejila můj zaběhnutý život... A já nevím, co s tím, nevím na koho se obrátit, komu se svěřit. Jediné, na co mám odvahu, je, anonymně se svěřit. Svěřit se Vám redakci a i Vám čtenářkám ... odsoudíte mě? Myslím, že ano. Odsuzuji samu sebe za to, co jsem udělala. Ale (možná naivně), věřím, že pokud své svědomí vynesu na světlo denní, pomůže mi to se s tím srovnat... Jistě ne hned. Čas je ten, kdo léčí, a čas nám pomáhá překonat, zapomenout vše zlé v našem životě... Jenže já si nejsem jista, zda chci zapomenout. A to je to, čeho se nejvíc bojím.

Mám strach sama ze sebe, ze svých pocitů, ze svého já...

 

Bratr se oženil před více než pěti lety. Jeho žena byla prima holčina, rozuměly jsme si. Brala jsem ji jako svou starší sestru. Chodily jsme spolu na nákupy, na sklenku dobrého vína, občas zašly do kina.

Asi právě proto, že náš vztah byl opravdu bezvadný, mě neuvěřitelně sebrala zpráva o tom, že se Alena chce s bráchou nechat rozvést. Byl to pro mě šok. Nemohla jsem tomu uvěřit, pochopit proč...

 

Svého bratra miluji nadevše. Je pro mě vzorem ideálního muže, a pokud se jednou vdám, sním o tom, že můj muž bude mému bráchovi podobný. Fyzicky i psychicky.

Je pochopitelné, že v okamžiku, kdy mi přišla od Lukáše esemeska, že je na dně, že Alena má někoho jiného, postavila jsem se okamžitě na jeho stranu a Alenu v jeden jediný okamžik začala nenávidět. Nenávidět z hloubi celého srdce...

 

Koupila jsem víno a zavolala Lukášovi, ať ke mně večer přijde. Sedneme si, otevřeme víno a vše probereme... Cítila jsem, že v tom bráchu nemůžu nechat samotného.

Chtělo se mi brečet, chtěla jsem zabít Alenu, řvát do celého světa, co se to proboha s námi všemi děje...! Ale zařekla jsem se. Já budu ta statečná holka, já budu ta silná a já budu ten, kdo bráchu podrží nad vodou.

 

Lukáš přišel kolem deváté večer. Byl z něj cítit alkohol a oči měl opuchlé od slz. Přísahám, že takhle zoufalého jsem Lukáše ještě nikdy neviděla ... a doufám už neuvidím. Pohled na něj mi rval srdce, trhal všechny útroby v těle...

 

„Nechápu to,“ zakroutil brácha hlavou a nalil mně i sobě víno. „Myslel jsem, že je šťastná, že se milujeme, že je nám spolu fajn...,“ v půli věty se rozbrečel.

Zatnula jsem zuby. Vydržím to, budu silná a rozhodně se tu taky nerozbulím...!

„Mně už bylo divné, že nikdy nechtěla mluvit o tom, kdy a zda budete mít dítě...,“ pohladila jsem Lukáše po vlasech. „Miluješ děti a ona je třeba ani nechtěla mít... Napadlo tě to někdy?“

 

Luky si zapálil cigaretu a chvíli mlčel. „Jo, napadlo... Jenže já bych se i v tomhle podřídil. Přemýšlel jsem o tom. Často jsem si s tou otázkou pohrával a fakt si myslím, že bych Alču neopustil jenom proto, že nechce mít dítě...“

Dolila jsem nám víno a snažila se všemožně vnutit Lukymu myšlenku, že je vlastně dobře, že ho Alena opouští... Stále dokola jsem mluvila o dětech. Jak je dobře, že žádné nemají a že pokud Alena o dítě nikdy nestála, bylo by to manželství smutné, o ničem a hlavně jemu by děti dříve nebo později stejně chyběly.

 

Probírali jsme vše dokola a dokola, víno nám mizelo před očima a já cítila, jak mi hlava pomalu těžkne.

„Nevím, co bych si bez tebe počal,“ usmál se na mě a pohladil mě po ruce.

V té chvíli mi tělem projel pocit, který nedokážu popsat. Srdce se mi rozbušilo, hlava zatočila ještě víc...

„Ale jdi ty...,“ zašeptala jsem a položila si hlavu na jeho hruď.

Zavřela jsem oči a snažila se nemyslet.

Nemyslet, nemyslet, nemyslet... Stále dokola jsem si to opakovala... Ale nedokázala jsem své myšlenky a hlavně představy uhlídat. Má fantazie se vydala svou vlastní cestou a já jen s hrůzou zjišťovala, že situace začíná být mimo mojí kontrolu.

 

On to zastaví, on to zastaví ... opakovala jsem si a snažila těm slovům věřit. Zastaví to, nedovolí, aby se to zvrtlo...

Zahleděla jsem se mu do očí a doufala, že tam naleznu ujištění, že ví, co děláme, že to není nic zlého, že je to jen sourozenecké objetí... Nic víc, jen obyčejné, neškodné pohlazení bratra a sestry.

 

„Proč zrovna má sestra musí být tak krásná a báječná?“ zašeptal a políbil mě na ústa.

Tělo se mi rozechvělo, jako bych stála nahá v prudkém mrazu...

Ne, ne, ne ... prolétlo mi hlavou ve stejný okamžik, kdy se jeho jazyk dotknul mého.

Neovládala jsem se ... nedokázala jsem to zastavit, nedokázala jsem zakřičet NE!

 

Celá jsem se mu odevzdala. Nechala jeho rty, aby mne líbaly na tvář, na rty, na krk...

Nechala jeho ruce, aby mi zajely pod svetřík a hladily má ňadra...

Pocit, ten krásný, úžasný pocit z něžných a zároveň vášnivých doteků mi zatemnil mysl. Nepřemýšlela jsem...

Nepřemýšlela jsem nad tím, že ten muž, který mne líbá, hladí, dráždí je můj bratr.

 

Líbal mi ňadra, břicho, klín ... a já jen odevzdaně sténala rozkoší. Toužila jsem ho cítit v sobě, milovat se s ním. Mé tělo křičelo touhou a má mysl jen otvírala ústa. Vím, že někde v hloubi mého nitra se vše bouřilo, křičelo Zastav to! Dost! Nech toho! Ale byl to křik do tmy. Křik, který ani jeden z nás dvou neslyšel...

 

V okamžiku, kdy se naše těla spojila, jsem už jen myslela na to jediné. Rozkoš, chtíč, orgasmus...

Milovali jsme se dlouhé dvě hodiny... Vášeň střídala něžnost. Polibky polévaly mé tělo jako živá voda květinu.

 

Vyvrcholení přišlo jak nečekaná bouře... Tiskla jsem Lukáše k sobě, plakala jsem a stále dokola opakovala promiň, promiň, promiň...

Nahá, vyčerpaná a naprosto zmatená jsem mu usnula v náručí...

 

Stud, rozpačitost, hlava plná otázek a milování, které se nedá vymazat z paměti... To jsou mé pocity, to jsou mé nejzazší myšlenky.

Nikdy si neodpustím, že jsem tohle dopustila, že jsem včas nedokázala zakřičet NE!

 

Nevím, zda sama sobě dokáži někdy odpustit... Jediné, co si přeji, je, aby bratr odpustil mně. Odpustil mi, že jsem se nedokázala ovládnout... Odpustil mi, že jsem překročila hranice, které se nikdy, nikdy překročit nesmí.

Odpustil mi stejně, jako já odpustila jemu.

Ano, odpustila jsem jemu, sobě ne. Sobě budu možná schopna odpustit až ve chvíli, kdy na tu noc nebudu myslet, kdy nebudu vzpomínat na jeho doteky, na jeho hlazení a polibky ... a pokud budu vzpomínat, nebudu cítit horké, žhavé vzrušení, jako cítím doposud.

 

Až tohle zvládnu, snad, možná si jednou budu moci v klidu a s čistou hlavou říci: Sáro, zvorala si to ... ale je to pryč. Je to už pryč...

   
18.10.2004 - Láska a vztahy - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [304] *Kotě* [*]

  Dášule: Už jsem k tomu tady napsala hodně, nechci se opakovat.

  superkarma: 0 30.10.2004, 01:54:46
 2. avatar
  [303] Dášule [*]

  *Kotě*: Dobře kotě, ale pořád nechápu, co je na tom špatného, kromě toho, že je to trestné.

  superkarma: 0 29.10.2004, 21:36:01
 3. avatar
  [302] *Kotě* [*]

  Dášule: To je špatný příklad. To nebyla samozřejmost. Egyptští faraóni nebyli považováni za lidi, ale bohy. V běžné egyptské společnosti byl incest zakázán.

  superkarma: 0 29.10.2004, 00:38:02
 4. avatar
  [300] Dášule [*]

  *Kotě*: Egyptští faraoni, jen tak pro příklad.
  gryzli: Nechci nakládat mužům více zodpovědnosti než ženám, ale myslím, že není dobře, když Sára vztahuje vinu za to co se stalo jen na sebe a přemýšlí, jestli jí bratr odpustí. A já se znovu musím ptát, co jí má odpustit. Byli na to dva. Tečka. Stalo se. Jde o to, aby život šel dál. Nikomu neublížili jen sami sobě. Nemají se zač omlouvat.

  superkarma: 0 26.10.2004, 18:44:25
 5. avatar
  [299] *Kotě* [*]

  Dášule: "Byly doby, kdy byl samozřejmostí"

  O žádné takové době nevím.

  superkarma: 0 26.10.2004, 18:30:41
 6. avatar
  [297] Dášule [*]

  Přečetla jsem si znovu konec zpovědi. Sáro, i na to jste byli dva. Přestaň si sypat popel na hlavu aspoň před ním. Co by ti měl odpouštět. Snad byl u toho. Přestaň brát na sebe jeho vinu. Jestli jsi mu už odpustila ty, nezatěžuj se problémem svého provinění vůči němu. Promiň mi vulgárnost, ale je to z lidové písně - ty sis ho vzala do ručičky a sama tam dala? A bratr se bránil? Tak proč se cítíš provinile vůči němu. Myslím, že se nejdříve musíš vyrovnat se svým VZTAHEM a teprve potom s jeho důsledky. Podle toho, cos napsala, tě svedl on, aby si ulevil. Je mi ho líto, ale jestli tohle dokázal, potom se nedivím, že od něj jeho žena utekla. Prokázal, že je to naprosto nezodpovědný člověk a jeho stav ho neomlouvá.

  superkarma: 0 25.10.2004, 21:11:37
 7. avatar
  [296] Dášule [*]

  Myslím, že jen malé dítě, neuvědomující si vůbec, co je to pocit viny, nenajde ve své minulosti nic, za co by se stydělo. Už se tady ozvalo, že každý máme nějaký šrám na duši. Sára udělala něco, co se podle našich zvyklostí nedělá a podle našich zákonů dělat nemá. Předpokládám, že nečekala, že jí budeme foukat na bebínko a říkat to nic, to se zahojí. Nezahojí. Bude s tím žít. Jednou bude bojovat sama se sebou, jestli je láska jejího milého /nemyslím teď bratra/ tak velká, aby unesl její zpověď. Bylo by opravdu dobré se postarat o to, abyste se nějakou dobu neviděli, nesetkávali. Bratr by měl navštívit psychologa, aby mu pomohl se dostat ze stresu po rozvodu. A Sára by neměla obviňovat z rozchodu jeho žemu, protože k rozchodu jsou zapotřebí většinou 2. Nedávno se mi rozvedl syn. Jeho smutek mě bolí, ale vím, že se na rozchodu podílel taky . Naštěstí byly bezdětni, ale vím, že jestli se OBA nepoučí ze svého rozchodu, jejich další manželství skončí stejně. Sára si svoje prožila a bude ji to trápit ještě dlouho. Ale musí si uvědomit, že tohle problém jejího bratra neřeší.
  *Kotě*: Sex s vlastním bratrem je nezákonný, ale co je na tom jinak špatného, pokud se chrání a nemají dítě? Byly doby, kdy byl samozřejmostí. Podotýkám, že mě představa konkrétně mého bráchy v posteli neláká, ale když byl mladý, mohlo se nám to klidně stát. Nebyla jsem právě anděl, on byl hezký a neznali jsme se. Přesto jsme se vyskytovali po určitou dobu v jednom městě. On tam byl na vojně a já tam studovala, ale to jsme zjistili, až když jsme se v mých 50 letech potkali.

  superkarma: 0 25.10.2004, 11:13:18
 8. avatar
  [294] *Kotě* [*]

  gryzli: Kde není žalobce, není soudce... nejsem právnička, ale pokud se nemýlím, tak někdo musí dát podnět k zahájení trestního stíhání. Přeloženo do lidové řeči, musí je někdo udat nebo se o tom policie musí dovědět jinak. Když to zůstane mezi těmi dvěma, není to nijak postižitelné, stejně jako kdyby Opočenský zneužíval nezletilé slečny tak, že by se o tom nikdo nikdy nedozvěděl...

  Četla jsem jednou zajímavý a smutný příběh o dvou sourozencích, kteří vyrůstali odděleně a vůbec se neznali, nevěděli o sobě, pak se jednou potkali někde na zábavě, přeskočila jiskra, oni se snad dokonce vzali, určitě ale měli dítě... teprve pak jim to řekla nějaká zlomyslná příbuzná, která je dokonce i udala. Smutný případ...

  superkarma: 0 22.10.2004, 16:21:24

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [288] Exupery [*]

  A k nárůstu m,nožství nakažených musí logicky docházet všude. nemoc se nedá vyléčit, ale lidi jsou schopni s ní žít 30 let. Tak jak by kdekoli na světě mohli ubývat???

  superkarma: 0 21.10.2004, 23:36:33
 2. avatar
  [287] Exupery [*]

  Neumím anglicky natolik, aby mě bavilo to číst slovo od slova. To co tu píšeš je překlad nebo volný výklad toho originálu?
  Takže pokud tvrdíš, že české ženy mají sex jako jedinou zábavu..... tak ale samozřejmě připouštíš, že čeští muži taky a dokonce častěji (plyne mi to z toho, že se ženy tou promiskuitou přibližují mužům) a ženy se tak stávají rizikovou skupinou, kterou už muži tedy dávno jsou, takže jsme riziková skupina všichni. Vůbec je divný, že někdo uvede jako rizikovou skupinu celé jedno pohlaví, obzvlášť pokud jde o sex, kde jsou v 96% zastoupena pohlaví obě. Ty heterosexuální ženy a se asi nanakažujou od žen, předpokládám.
  To že heterosexuálové dohánějí kdysi rizikovější homosexuály je jasný. Homosexualita nebyla moc tolerována a tito vyděděnci, už tak páchající něco odpornýho a nelegálního, už se mohli na nějakou ochranu vykašlat. Dneska jsme všichni informovaní stejně, homosexuálové jsou relativně rovnoprávnými členy společnosti, takže nevidím nejmenší důvod, proč by se u nich měl HIV šířit nějak víc než u nás heteroušů.
  No a pořád nevím, proč jsi z České republiky vyňal Moravu, Slezko, Romy...nebo cos to tam psal To tedy v tom článku nebylo ani náhodou, já si tam vůbec nevšimla, že by jedinkrát bylo "czech".

  superkarma: 0 21.10.2004, 23:31:02
 3. avatar
  [286] *Kotě* [*]

  Karel K.: teda já se pýřím podívej jak se stydím

  MMCH, právnička... u logickoprávního testu jsem při přijímačkách na práva propadla

  superkarma: 0 21.10.2004, 19:34:31
 4. avatar
  [284] Radka27 [*]

  Nejsem právník, ale jestli je incest trestně postihnutelný, dporučuji se odstěhovat mimo město. Tím se zamezí styku s bratrem. Ten by totiž mohl vést k opakování činu, což by byla katastrofa a opravdu by se mohlo stát, že dojde k trestnímu stíhání.

  V případě, že pokračovat chtějí, ať se odstěhují oba někam hodně daleko a anonymně si žijí. Tato varianta by ale asi byla podezřelá celé rodině i kamarádům, takže by to znamenalo úplné přetrhání všech kontaktů.

  Psycholog by asi měl mlčet, ale kdo ví. Neumím si představit, jak se s trestným činem svěřuji u lékaře. Tak možná ve zpovědnici - tam je kněz vázán mlčenlivostí a většinou má i vystudovanou psychologii a nebo prošel spoustou kurzů, nebť je zde také od toho, aby pomáhal lidem.

  Poslední možnost je dohoda s bratrem o mlčenlivosti až do smrti s tím, že se nic nebude opakovat, ale do toho se autorce zatím asi moc nechce.

  Za své chyby si pykáme sami. Ignorováním problému a jeho neřešením ovšem problém nemizí, jen čeká na svůj čas a pak to někde bouchne. Takže řešit. Hned.

  superkarma: 0 21.10.2004, 16:53:15
 5. avatar
  [280] Exupery [*]

  gryzli: Aha, už to chápu, ve východní Evropě se HIV bude šířit rychleji, než v Africe, páč tam už je stav nasycen, skoro všichno AIDS mají, takže už se tam nemá kam šířit. Jinak teda v tom článku konkrétně o Češkách není nic, natož že sex je jejich jediná zábava. A když tak věříš statistikám, tak co já jsem z nich už xkrát vyčetla, tak mužský jsou podstatně promiskuitnější než ženský.

  superkarma: 0 20.10.2004, 14:20:26
 6. avatar
  [279] ještěrka.ehp [*]

  gryzli: jen tak na okraj, i když pomineme Tvé poněkud zvláštní vývody z článku, kde je tam psáno, že se jedná o promiskuitní chování (uvažování, cítění,...) českých žen (samozřejmě nepočítám Moravačky, Slezanky atd.) a netýká se chování mužů??? Skoro to zavání tím, že kdyby ženy v ČR nebyly taková , nikdo by tu o AIDS ani nezavadil

  superkarma: 0 20.10.2004, 11:27:58
 7. avatar
  [278] verousek [*]

  to s tím pitím alkoholu nebyla připomínka k článku, ale k některým příspěvkům

  superkarma: 0 20.10.2004, 09:55:25
 8. avatar
  [277] verousek [*]

  to je docela super, tady se od pondělka řeší jestli je správný to, co se stalo Sáře a o tom to vůbec není. Ona sama přece přiznala, že to správný rohodně nebylo! A teď se s tím snaží vyrovnat.
  Pokud se někdo přestává ovládat, když pije alkohol, asi by ho neměl pít vůbec a už vůbec potom svalovat své chování na na stav opilosti. To přece nikoho neomlouvá. Každý je odpovědný za své jednání.

  superkarma: 0 20.10.2004, 09:52:16
 9. avatar
  [275] verousek [*]

  *Kotě*:

  superkarma: 0 20.10.2004, 08:27:38
 10. avatar
  [274] Exupery [*]

  gryzli: Néé, já už tě znám a docela často s tebou souhlasím i proti holkám, ale tohle jsi přehnal. Je mi divný, že sem dáváš výsledky jakéhosi průzkumu a nezamyslíš se nad tím. Ani tobě přece namůže přijít jako pravda to, že by riziko nákazy AIDS bylo tady větší než v Africe. Jasně, nejde přesně o riziko nákazy, ale spíš o postoj lidí , Bůh ví z čeho vyplynulo. že tady je to riskantní. Může to být i tím, že třeba Češi víc lžou než jiný národy. Nebo naopak. Jinde si přidávají, aby byli "borci", jinde si naopak ubírají, aby byli ctnostní. Ze statistiky mám zkoušku a vím, že je to velkej chaos.

  superkarma: 0 20.10.2004, 00:58:42
 11. avatar
  [265] Exupery [*]

  bombai: Asi v tý Africe byli nakažení už před průzkumem a teď už jsou poučení a žijou ctnostně a hlavně mají spoustu jiných koníčků, takže je sex zas až tolik nebaví. Úplně to v tom Súdánu vidím

  superkarma: 0 19.10.2004, 16:36:21
 12. avatar
  [263] Exupery [*]

  gryzli: To je nějakej nejnovější průzkum? Páč jinak nechápu, když tu zjistili větší riziko než v Africe, proč v tý Africe má AIDS asi polovina obyvatel. Jestli spíš nepřišli prostě na to, že Češky to dělají stejně často, ale bez prezervativu Nebo tam kladli opravdu otázku, co je pro ty lidi největší zábava a většina Češek odpověděla, že sex?

  superkarma: 0 19.10.2004, 16:33:19
 13. avatar
  [261] Exupery [*]

  jaska: Já mám skoro radši než sex pivo A tuhle jsem byla svědkem toho, jak se můj bratr a ještě asi 5 dalších kluků bavilo o tom, jak ty manželky k tomu musí přemlouvat a nakonec je jednou za měsíc přesvědčí. Tak nevím, měsíc někoho přemlouvat, aby se pustil do jedinné činosti, která ho baví...

  superkarma: 0 19.10.2004, 16:29:19
 14. avatar
  [258] Exupery [*]

  gryzli: Ty jsi dělal nějakej mezinárodní průzkum??? Pořád jsi neřekl, kdes na to přišel. Mám spoustu kamarádek, ale ani jedna tedy nemá sex jako jedinou zábavu

  superkarma: 0 19.10.2004, 16:12:12
 15. avatar
  [256] Exupery [*]

  jaska: No a pak mu vždycky na závěr řeknou, že líp se ještě nepobavily

  superkarma: 0 19.10.2004, 15:59:51
 16. avatar
  [255] Exupery [*]

  ming: Za mýmy názory je špatná morálka nebo neschopnost najít si normálního partnera???? Co to je za blbost, partnera mám normálního, vzdělanýho nepříbuznýho sportovce s kvalitní genovou výbavou Nehřeším, max. málo ctím rodiče, kteří mě myslím vychovali k lásce k bližnímu a k toleranci, což je pro tebe asi ta špatná morálka.

  superkarma: 0 19.10.2004, 15:58:43
 17. avatar
  [253] Exupery [*]

  bombai: Co má nevěra společnýho s incestem , případná manželka bude nešťastná i když bude spát s někým jiným. Nevěrou ubližuješ, ale co to má společnýho s tématem, to tedy nevím.
  gryzli: To že se společnost rozhodne netrestat incest, neznamená ani v nejmenším, že ten se rozšíří do nebezpečných rozměrů. 99,9% lidí stejně nikdy nebude chtít spát se sourozencem. Žádnej rozklad společnosti by nenastal, stejně jako nenastal, když přestala bejt trestná homosexualita.
  Jak jsi došel k tomu, že sex je jedinná zábava českých žen, mi pořád není jasný. nemyslím, že bysme byly nejpromiskuitnější na světě.
  ming: Samozřejmě, že nemyslím, že by mělo být trestný spát s otcem nebo klidně s pradědečkem, pokud jsou oba dospělí.

  superkarma: 0 19.10.2004, 15:52:56
 18. [250] papáček [*]

  teda jsem hodně tolerantní,ale tohle je dost úchylný´-spát s bráchou by mě nenapadlo ani po roční sex.abstinenci

  superkarma: 0 19.10.2004, 15:15:40
 19. [245] xenie [*]

  to Ti mám vysvětlit ? třeba takovýto vztah, ale ne mezi příbuznými incest je prostě nezákonný, ať se to komu líbí nebo ne, stejně jako vztah s dětmi pod 15 let, i kdyby vypadali sebevyspěleji...btw. proto Opočenský sedí, ač v jiné zemi by třeba neseděl...

  superkarma: 0 19.10.2004, 14:13:52
 20. avatar
  [241] ještěrka.ehp [*]

  gryzli: Milý Gryzli, možná tě to překvapí, ale nejen Češky rády provozují sex a tvé soudy mi trochu zní jako soudy prudérního člověka, který se sám na nic moc nezmůže, závidí a tak alespoň plive jedovatá slovíčka

  superkarma: 0 19.10.2004, 13:23:57
 21. [240] xenie [*]

  koukám tu se pletou jablka s hruškama, romantika je jedna věc, ale považovat za romantický příběh incest ?

  superkarma: 0 19.10.2004, 13:23:12
 22. avatar
  [233] Aspiková [*]

  jaska: A já mu ty kamarády odepírám ????

  superkarma: 0 19.10.2004, 12:33:31
 23. avatar
  [232] ještěrka.ehp [*]

  bombai 199: Booože, když to uvádíš na příkladu, že ti zahejbá manželka, tak tě to asi bude s*át v každym případě, ne?

  superkarma: 0 19.10.2004, 12:22:50
 24. avatar
  [231] Exupery [*]

  gryzli: No to se ti teda povedlo Sex se sorozencem přijde většině lidí jako dobrej odvaz a menšina se s tím musí smířit A speciálně Češky mají sex jako zábavu, jinde se souloží jenom za účelem početí To je skoro divný, že nám Pán Bůh ty těla postavil tak, že se nám to souložení docela líbí. Měl to zařídit tak, aby to třeba bolelo a dělali jsme to jen v nejnutnějších případech
  Kimmy: Kde jsem napsala něco, co by upíralo Kotěti právo na vlastní názor?

  superkarma: 0 19.10.2004, 11:39:30
 25. avatar
  [229] emma [*]

  Aspiková: nevím, proč by a priori každý zoofil měl být i sadistou??

  Manx:

  gryzli: myslíš, že všichni, kteří Sáru "bráníme" máme sex se sourozencem jako "odvaz, protože nemáme nic jinýho na zábavu"?

  superkarma: 0 19.10.2004, 10:45:03
 26. avatar
  [228] Aspiková [*]

  jaska: Myslela jsem tím, že jedinec s takovou poruchou, že má chuť milovat se se sourozencem či zvířetem, je jen krůček od toho, aby někomu ublížil. Zdravě psychicky vyspělý jedinec nemá takový myšlenky, pro normálního člověka je to prostě vyloučený.

  superkarma: 0 19.10.2004, 10:41:19
 27. avatar
  [224] emma [*]

  Aspiková: právě, že mi to vštěpovali a právě, že mě to poznamenalo na celej život. místo, abych žila, abych tvořila, pořád mi v mozku zní vtlučené "to se nedělá" "co by tomu řekli lidi" "tohle se má dělat takhle"....a z toho pak plyne nejvíc psychických problémů v životě lidí - úplně zbytečně!

  superkarma: 0 19.10.2004, 09:22:48
 28. avatar
  [223] Aspiková [*]

  emma: Jasně, že mám "hříšky" ... občas se stane, že si večer nevyčistím zuby. Proč ze mne děláš semetriku ? I Tobě vštěpovali jako dítěti co se má dělat a co ne. Snad i Ty víš co je správný. Je správný, aby Sára souložila s bratrem ? Není. On je, emmo, hřích a hřích.

  superkarma: 0 19.10.2004, 09:00:20
 29. avatar
  [222] emma [*]

  Markýza 220: hezky vysvětleno

  Kimmy: já neupírám Aspikové ani Kotěti právo na názor, to si asi trochu pleteš. mě rozčiluje to pokrytectví. KAŽDEJ z nás má nějaký máslo na hlavě, a pak přijde nějaký maloměšťák a bude tu kázat, že ON žije "správně" a že je na sebe "hrdý" - a jako na co? že si "správně" obouvá levou botu na levou nohu? že nedrobí? nekouří? dokázala ona něco, aby se tady mohla holedbat, že žije tak, jak se "má"? každý se přece snažíme žít co nejlíp.... a každý známe své "hříšky"....

  superkarma: 0 19.10.2004, 08:49:09
 30. avatar
  [221] opravdový muž [*]

  Pěkně nechutný článek

  superkarma: 0 19.10.2004, 07:56:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme