Bulvár

Zpívající doktor Ali Amiri fotky pacientkám nepodepisuje


Zpívající doktor medicíny Ali Amiri (27) už zařezává. Podařilo se mu získat všechna potřebná povolení a splnil si svůj sen, stal se českým lékařem. Po celý týden vstává o půl šesté ráno a už v sedm je ve svém lékařském pokoji v pražské nemocnici na Bulovce. Ali přiznal, že první měsíc v nové práci mu dal pořádně zabrat, ale už si zvykl a je rád, že ho kolegové dobře přijali.

Bývalý účastník soutěže Česko hledá SuperStar, přezdívaný často „perský princ", se totiž zároveň připravoval na svou první muzikálovou roli v divadle Broadway. Shodou okolností si zahraje v muzikálu Angelika intrikánského perského velvyslance a bude zpívat písničku, ke které také složil text v perštině.
Už jsem se moc těšil, až odpadnou zkoušky v divadle a budu mít pravidelný režim. Práce lékaře je náročná a vyžaduje i neustálé vzdělávání, tak jsem rád, že teď už budu mít na studium víc času," svěřil se Ali Amiri.
Ali, který vzhledem k tomu, že tento rok není přestupný, ani neslavil kvůli nedostatku volna své 27. narozeniny. Oslavu chystá až po premiéře Angeliky. Doslova dělil svůj čas mezi divadlo a nemocnici. Ženy prý ze svého programu zcela vypustil.

Žádnou lásku opravdu nemám, není na ni kdy, mou láskou jsou teď pacienti. Někteří mě dokonce i poznávají. Dokonce i chtějí, abych jim zazpíval, ale já se vždycky nějak šikovně vymluvím. S vedením nemocnice jsme se také dohodli, že nebudu rozdávat ani fotografie a podpisy. Nebylo by to vhodné. A když po nich někdo touží, tak ať přijde na koncert," vzkazuje Ali Amiri svým příznivcům.
Zdroj: korzo
To je škoda, že nesmí pacientům zpívat. Možná, že by to mělo zázračný terapeutický účinek...
Co vy na to?

   
07.03.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. [1] FAXÍK [*]

    zpěv je super léčba a relaxace

    superkarma: 0 07.03.2007, 12:33:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme