Médii proběhla informace, že si naše zpěvačka r´n´b Victoria nechala pojistit zadek, a to na v přepočtu asi 54 milionů korun. Taková pojistka není u domácích hvězd vůbec běžná. Sešli jsme se s Victorií, abychom zjistili více. Ale nejen to...

VictoriaPojistit se dá auto, dům, domácnost. Pojistit se dá život. Ale co to znamená, když si celebrity pojišťují například pozadí, či chloupky na prsou? Právě o tomto fenoménu jsem se bavil s českou zpěvačkou r´n´b Victorií. Nedávno totiž proběhla médii informace, že si nechala pojistit právě zadek a další části těla v přepočtu na asi 54 milionů korun.

Victorie je zajímavá i jako maminka, protože vychovává dvouletého syna v nemanželském svazku. Navíc se narodila v Jižní Africe a do Česka se přistěhovala s otcem teprve před pár lety - i o tom jsme si povídali...

Jste maminkou dvouletého chlapečka, plánujete druhé dítě?
Přítel by chtěl, ale protože mám spoustu práce s novým albem, vidím to až na příští rok. Davídek nebyl plánovaný, bylo to pro nás oba velké krásné překvapení. Nevěděli jsme pořádně, do čeho jdeme. Druhé dítě už bychom trochu naplánovat chtěli.

Žít dnes ve svazku takříkajíc „na divoko“ a mít děti je docela velký trend. Jak to máte s manželstvím vy?
Před druhým dítětem bych se chtěla vdát. Myslím, že sen každé holky je, že jednou bude mít krásný obřad, je to i můj sen. Takže příští rok, tedy 2012, bude pro mě asi hodně nabitý.

No, vybrala jste si pro ty velké kroky rok vpravdě magický. Nebojíte se trochu čísla 2012?
Ne (směje se). Spíš se bojím toho, že svatba je, jak se říká, prvním krokem k rozvodu. Ale přesto do toho půjdu, nejsem jako kamarádka, která žije s přítelem sedm let, mají dvě děti a nikdy si ho nechce vzít, aby se jednou nemusela rozvádět. My máme hezký vztah a myslím si, že nám to bude fungovat i v manželství. Náš vztah je na dálku, přítel pracuje na ropné plošině, tak je vždycky čtyři týdny doma a čtyři týdny pryč.

Narodila jste se v Kapském městě, jak jste se vůbec dostala do Česka?
Můj tatínek je Čech. V roce ´69 emigroval kvůli režimu, ale v roce ´98 vzrostla v Jižní Africe kriminalita tak, že jsme se rozhodli vrátit se do Čech. Je nás šest dětí a v Africe zůstal jen nejstarší brácha. Asi proto ještě pořád mluvím česky tak lámaně. Táta s námi nikdy dřív česky nemluvil, jen afrikánsky a anglicky, česky až tady. Čeština je strašně těžká...

Proč bratr zůstal v Africe?
On je kapitánem rybářské lodi a má v Africe už svou vlastní rodinu, tak proto.

Victoria

Říkala jste, že chystáte nové album, tuším třetí v pořadí...
...správně, třetí, to jste první, kdo to ví správně.

Bude to opět dánská produkce?
Ne úplně, s Dány pořád spolupracuji, ale na tomhle albu se více podílí jedna švédská společnost. Hudbu mi dělá skvělé rumunské duo. Album by mělo vyjít začátkem roku 2012 - ja říkám, bude nabitý.

A co písničky, budou tam nějaké české?
Ne, ne, texty jen anglické. Pro mě je angličtina přirozená a mnohem jednodušší než čeština. Navíc zpívat v češtině je hodně obtížné, musíte stále dávat pozor, kde je dlouhá hláska. Vzpomínám si, jak jsem se učila Dvě malá křídla, nahrávali jsme to tři dny a stále to nebylo ono...

Nedávno proběhla médii zpráva, že jste si nechala pojistit celé tělo, krom jiného i pozadí, to je u nás hodně netradiční, proč jste to udělala?
V zahraniční je to celkem běžné a musím říct, že mě překvapilo, když jsem zjistila, že místní zpěváci to nedělají. Snad jen Karel Gott má pojištěné hlasivky, tuším. Důvodů bylo více.

Tak alespoň naznačte...
Jednak je to věc, která se stala již před rokem a do médií teprve teď prosákla. Měla jsem turné po Asii a přítel chtěl, abych se pojistila, protože ne vždy a všude jsou dobré podmínky. Navíc k mé práci patří i pěkné tělo, také tancuji. Pokud by se mi tedy něco stalo, tak bych práci dělat nemohla.

Jde tedy o úrazy, je to v podstatě úrazová pojistka?
Ano, přesně tak.

Zeptám se hloupě. Takže si to mám představit tak, že když budete mít modřinu na zadku a nebudete si moct vzít na vystoupení plánované sexy oblečení, dostanete od pojišťovny zaplaceno?
Ne, takhle ne. Jsou to velké úrazy. Je to v podstatě úrazová pojistka, kde jsou vyjmenované jednotlivé části těla. Ale muselo by jít třeba o autonehodu a nějaké vážné zranění. Nebo zranění, které by mi bránilo v práci - třeba zlomená noha, se kterou bych nemohla tančit. Ten zadek tam prostě je také vyjmenovaný.

Proč jste si vybrala zahraniční pojišťovnu?
Samozřejmě jsem se dívala i tady, ale zahraniční pojišťovny nabízejí nesrovnatelně lepší podmínky. Asi to bude tím, že tam je tohle pojištění běžné.

Zajímalo by mě, kolik taková pojistka stojí, ale pochopím, když neodpovíte...
Přesnou částku vám neřeknu. Platím měsíčně nějakou sumu. Z nabízených možností to byla ta nejlevnější varianta.

Čtěte také rozhovory...

Reklama