Chladné, nevlídné počasí krátkých zimních dnů může za to, že se většina z nás promění v pecivála. Výsledek? Mizerná fyzická kondice a špatný pocit ze sebe sama. Další útok na naše sebevědomí představují Vánoce. Vy snad právě teď nelamentujete (ostatně jako každý rok) nad všemi těmi vánočkami, cukrovím, salátem a řízky, které se vám usadily kolem pasu nebo na bocích? Pokud ne, my ostatní vám můžeme jenom tiše závidět. Zatím schováváme nežádoucí kila pod teplé oblečení, ale co pak, až ho odložíme?
Na to, abychom ukázali „vánočních špekům“ na jaře záda, máme nejvyšší čas. Kromě úpravy jídelníčku a zvýšené pohybové aktivity nám mohou se shazováním kil pomoci také přípravky na hubnutí. Ty, které jsou založené na známých principech hubnutí, účinkují zpravidla jen na 50 až 60 % uživatelů. Každý jsme totiž jiný, a proto také na každého působí jiný mechanizmus hubnutí. Je to dáno genetikou, ale i rozdíly v rychlosti metabolizmu. Zcela nové řešení přináší Formia4, produkt na podporu redukce hmotnosti, který nestaví pouze na jednom mechanizmu hubnutí, ale kombinuje ve stejné intenzitě mechanizmy hned čtyři. Díky tomu účinkuje na 90 % uživatelů, a zvyšuje tak pravděpodobnost úspěchu hubnutí. Nicméně ani Formia4 nenabízí zázrak a neslibuje „bezpracné hubnutí“. Slouží jako podpůrný prostředek při redukci hmotnosti vyváženou stravou a vhodným cvičením.

 

4 mechanizmy hubnutí

1. Urychlování metabolizmu: Čím je rychlejší metabolismus, tím jsou nižší váhové přírůstky (při stejném příjmu potravy). Ke zvýšení spotřeby energie, to znamená ke spalování více kalorií, které jsou z těla  „vyzařovány“ v podobě tepla, stačí už mírné zvýšení tepové frekvence a tělesné teploty. Formia4 obsahuje kombinaci látek, které zrychlují metabolismus a pomáhají tělu spotřebovat energii dříve, než se stihne přeměnit na tukové zásoby.

2. Odbourávání tělesného tuku: Protože tělesný tuk je zásobárna energie, kterou si tělo šetří „na horší časy“, přichází při výdeji energie na řadu až jako poslední. Pokud se tedy chceme zbavit tukových zásob, musíme pomoci tělu s rozkladem uskladněného tuku. Látky obsažené ve Formia4 stimulují tukovou tkáň k uvolňování tuku do krevního oběhu, kde oxiduje a je odbouráván.

3. Snižování chuti na sladké: Za pocit, že „bez čokolády to nejde vydržet už ani minutu“, nemůže jenom slabá vůle, ale také náhlé výkyvy hladiny glukózy v krvi. Formia4 tuto hladinu krevního cukru vyrovnává, a tím snižuje neodbytné nutkání dát si něco sladkého.

4. Omezování hladu: Naše tělo potřebuje k provozu glukózu, kterou získává z potravy. Protože má však vrozený sklon vytvářet si tukové zásoby, vyžaduje mnohem více potravy, než je nutné, a když ji nedostane, brání se pocitem hladu. Účinné látky v produktu Formia4 omezují pocit hladu na rozumnou míru a chrání tak před nadměrným přísunem potravy a vytvářením nežádoucích tukových zásob.

 

Formia4

Formia 4 je doplněk stravy určený k redukci tělesného tuku, k omezení nadměrného příjmu potravy, jako doplněk nízkokalorických stravovacích programů a redukčních diet. Díky účinným látkám (extrakt zeleného čaje, patentovaný koncentrát Advantra Z®, guarana, chrom) je možné užívat Formia4 dlouhodobě a předcházet tak „jo-jo efektu“. Doporučuje se užívat 2 kapsle denně, ráno a v poledne společně s jídlem, ne před spaním. Formia4 je k dostání výhradně v lékárnách, za orientační cenu 450 Kč za měsíční balení 60 kapslí nebo za 800 Kč za zvýhodněné dvouměsíční balení 120 kapslí. Více informací na www.formia.cz.

Reklama