Barevný vánoční tip

calimera

calimeraRovněž v časech vánočních patří na slavnostní tabuli květina. V dnešní době můžeme využít hned několik druhů v pestrobarevné škále. A pokud korespondují se sváteční tabulí barevně, může se nám podařit dokonalé dekorační dílo. Květiny mají moc „vdechnout" slavnostním příležitostem zvláštní atmosféru, zejména a výhradně pokud působí nejen krásně, ale i zdravě. Nechme letos dekoraci a aranžmá skutečnému odborníkovi, designovému květináči Calimera od společnosti Plastia. Spolu s ním nám dekorace nezabere mnoho času a nebude ani příliš drahá.

Kouzlo Vánoc spočívá bezpochyby také v „poetické" vánoční výzdobě a útulné atmosféře domova. V tento čas přichází společnost Plastia na pomoc s dekorativním květináčem Calimera.

calimeraMůžete jím obdarovat Vaše nejbližší nebo barevně sladit vánoční tabuli, jejíž podoba však může být každým rokem jiná. Vhodná kombinace rostliny s jednou z mnoha barevných variant květináče, bude zajímavým ozvláštněním vánočního interiéru. Díky takovým dekoracím uděláte radost svému okolí i sobě samým.

Rostlina má přitom stále nejvyšší komfort pro svůj růst. Květináč se totiž skládá ze dvou komponentů - obalu, kde se nachází zásobník, který zabezpečuje přísun vody ke kořenovému systému, a vrchní části sloužící pro samotné zasazení rostlin. Díky designérskému záměru, o který se „zasadil" Jan Čtvrtník, květináč respektuje zásadu funkčnosti a elegance v nejkomfortnějším smyslu slova.

Květináče Calimera můžete zakoupit za maloobchodní cenu: 349 Kč

 

 

Reklama