Vaření

Zpestřete si zimní snídaně se sušenkami BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí

Pokud vám už poněkud dochází snídaňová inspirace, vyzkoušejte další skvělou novinku od BeBe Dobré ráno. Mini sušenky s jablečno-skořicovou příchutí si totiž určitě zamilujete hned s prvním ochutnáním. Zkuste si je po ránu přimíchat do oblíbeného bílého jogurtu, nezapomeňte k tomu slupnout ovoce, posilnit se hrnkem teplého čaje a můžete vyrazit vstříc novému dni. Tato kombinace chuti lahodného jablka v kombinaci se skořicí vám v mrazivých dnech zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Bebe

Sušenky BeBe Dobré ráno z řady mini se skvěle hodí k tomu, abyste si je nasypali do bílého jogurtu, ale je samozřejmě na vás kolik způsobů, jak si na nich pochutnat, objevíte. BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí obsahují 43% pečlivě vybraných celozrnných cereálií, kterých je v jedné sušence hned 5 druhů. Dále mají vysoký obsah vlákniny, vitaminů B1, E, hořčíku a železa.

Také jsou balené v praktických pytlíčcích po jednotlivých porcích, jak jste zvyklí, takže je stačí jen vysypat do misky a promíchat s jogurtem. Aby snídaně byla vyvážená, nezapomeňte na porci ovoce a doplnění tekutin. Sušenky seženete v  rodinném 300gramovém balení po 6 kusech. Více informací se dozvíte na www.HnutiZaDobrouSnidani.cz.   

Víte, žesnídaně je jedno z nejdůležitějších jídel dne? Měla by poskytnout 20-25% celkového denního příjmu energie. Kompletní a vyvážená snídaně by měla obsahovat – cereální potraviny (jako například chléb, cereálie, nebo snídaňové sušenky), mléčný výrobek (jako například jogurt, mléko, čerstvý sýr) a porci ovoce nebo syrovou zeleninu. Důležité je také po nočním spánku nezapomenout na doplnění tekutin pro hydrataci. Jako nápoj si dejte třeba vodu, kávu nebo čaj.

Jak celá řada, tak i BeBe Dobré ráno mini jsou snídaňové sušenky, u kterých byl v rámci vyvážené snídaně prokázán účinek postupného uvolňování sacharidů po dobu 4 hodin. BeBe Dobré ráno. Energie na celé dopoledne!*

BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí 300 g

Balení obsahuje celkem 6 praktických 50gramových pytlíčků po jednotlivých porcích, takže po ránu odpadnou starosti s vážením a měřením vaší dávky cereálií (nutno přihlédnout k vaší fyzické aktivitě, věku a pohlaví).

Bebe

Doporučená cena: 59,90 Kč

Tip na vyváženou snídani s BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí pro skvělý start vašeho dne:

  • 50g BeBe Dobré ráno mini Jablečné se skořicí
  • 150g bílého jogurtu
  • 1 jablko
  • sklenice pramenité vody

*Sušenky BeBe Dobré ráno mají vysoký obsah pomalu stravitelných škrobů, což jsou pozvolna uvolňované sacharidy. Pokud jíte potraviny s vysokým obsahem pomalu stravitelného škrobu, zvyšuje se vám koncentrace glukózy v krvi po jídle v menší míře, než je tomu u výrobků s nízkým obsahem pomalu stravitelného škrobu.

 

   
30.01.2014 - Gastronomie - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Eskymak [*]

    tuto novinku zkusím, protože skořici miluju.

    superkarma: 0 11.03.2014, 07:34:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme