Domácnost

Zora Jandová: Věci v domácnosti mě nelákají, spíš děsí!

Populární herečka Zora Jandová chystá velkou debordelizaci své domácnosti. Už si dokonce nakoupila pytle. Prozradila nám to v krátkém rozhovoru k dnešnímu tématu...

K dnešnímu tématu: „Co vám doma chybí?“ jsem oslovil herečku Zoru Jandovou, která se mi svěřila, že jí doma věci spíš přebývají...

zoraJe nějaké domácí vybavení, po kterém toužíte a šetříte na něj?
Rozhodně se nedá říct, že bych na něco šetřila. Spíš o tom delší dobu uvažuju. Pak, když už je situace neúnosná a máme třeba delší dobu přeplněný mrazák, protože Viktorka si vaří jídlo dopředu, musím koupit mrazák. To je třeba aktuální problém. Už to zmražené jídlo není kam dávat.

A co nejaké moderní technické domácí vychytávky, nelákají vás?
Ne, věci mě vůbec nelákají, spíš mě děsí. Připadá mi, že čím víc věcí zamoří domácnost, tím hůř se v ní dýchá. Koupila jsem teď velké pytle a budu se snažit spousty věcí zbavit. Číňané věří, že čím méně věcí kolem sebe máme, tím více jich můžeme mít v hlavě.

Takže všechno napytlujete a uskladníte, nebo uspořádáte nějaký bazar?
Vyhodím to nebo pošlu dál - kdo si bude chtít z toho pytle něco vzít, ať si odnese cvelý pytel, už ho nechci vidět. Vážne, kam se doma podívám, tam je potřeba něco vyhodit. Teď jsem dávala dohromady domek po prarodičích´, těch pázdných prostor, které tam zůstaly si hrozně užívám - je to krása!

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

   
17.10.2011 - Dům a byt - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kobližka [*]

    No,to nějak nechápu,co lidi pořád mají s tím velkým prostorem,podotýkám prázdným.Tak ať si vylezou před dům,či byt a pokochají se venku.....doma má být útulno,tam nechci čučet do prázdna. 

    superkarma: 0 17.10.2011, 15:53:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme