O strachu byl skutečně tento víkend... Nevím, kdo a jak moc z Vás zná a hraje počítačové hry. Ale tento víkend jsme u nás s děckama ve sboru žili ve stylu Resident Evil. Což je mírně hororová hra o firmě Umbrella Corporation, která pod městem Racoon city má jakousi biologickou továrnu, ve které vyrábí virus na ovládnutí lidí a ten jim uteče do vzduchu a z lidí se stávají chodící mrtví - zoombie.


Kamarádi se toho zhositili skutečně s nadšením a vybavili se vším možným i nemožným... až člověk skutečně ztrácel kontakt s realitou a ocital se přímo v Racoon city. Již po příchodu na sjednané místo nás vojáci důkladně scanovali modrými lasery (pro jistotu, kvůli přítomnosti onoho viru):-)

Naložili do vozidel Umbrelly corporation a vyvezli za město na turistickou stezku Kutná Hora - Velký rybník, což je asi 2 km terénu, ve kterém se odehrával děj oné hry. Start byl poněkud váhavý a ukřičený.... 18 lidí vyrazilo do neprobádáného terénu a připraveni na vše. Tedy hlavně přežít!

Nejdříve jsme narazili na cyklisty, s úlevou jsme doznali, že oni zoombie nejsou....uf! První zoombie na nás číhali asi po půl kilometru a byli neskutečně rychlí, způsobili mezi námi takovou paniku, že z nás 2 dostali! Ale co bylo horší, že se nezastavili a stále pokračovali za námi. Ječeli jsme jak o závod a letěli dál lesem se strachem, co bude před námi... zastavit nešlo, jinak by nás taky dostali!

Stále jsme se otáčeli a viděli je pár metrů za námi, s vytasenými zuby a mrtvolně bílým obličeji, z nosu jim kapala krev.... fakt z nich šel strach. Cesta se zužovala a procházeli jsme kolem rozbitého mlýna, a vtom na nás zaútočili další dvě zoombie - nikde úniková cesta, jen v před a tam ta hrůza. Snažili jsme se seskupit a prorazit, spoustu z nás nakazili a spoustu dostali. Dále pokračovalo již jen 7 obyvatel městečka Racoon... a zoombie stále více přibývalo!


Běh o život stále stupňoval a nikdo nevěděl, kdy skončí, kde že je ta laboratoř, v níž se nachází protivir?!?
Moje sestra již vedle mě evidentně nemohla běžet dál: "Vzdám se, už nemůžu, nechám se zabít...."
Vtom se cesta rozdělila ve dvě a kudy teď.... Jenda běžel prozkoumat dolní mlýn a my se hnali do vršku. Vtom signál, abychom šli dolů... ale nějak se nám to nezdálo. Taky že jo, další past! Přeběhli jsme trosky mlýnu z vrchu, ani nevím, kde se tam ta cesta vzala, nikdy jsem po ní zatím nešla, tím jsme obešli další zoombie. A tu jsme spatřili vojáky Umbrelly, snad jsme zachránění?


Kdepak, další výstup a snad už do bezpečí, lano a 10 metrů šplhání vzhůru na hráz. Již jsme byli tak unavení a rozklepaní, že jsme se nemohli ani vyškrábat, a zoombie už nás dohnali a snažili se lézt za námi.
Na hrázi nám podali přeočkovací sérum - z 18 nás přežilo 6. Tím měla skončit hra strachu. Ale to byl jen náš omyl, zjistili jsme, že jedna dívčina, která se tu vůbec nevyzná, se někde ztratila cestou.

Po půl hodině se nám ji podařilo najít. Zoombie jsme taky přeočkovali a nakonec i umyli od té spousty temper. Tím víkend strachu skončil.

                    Vaše Kočička


Milá Kočičko, moc děkujeme za e-mail plný strachu. Jste úžasní, že jste si dokázali vymyslet tak krásný program na víkend. Počítačových her je plno, a tak napište, co plánujete příště.

 

Za odměnu vám posíláme kabelku s dívčím motivem a dejte si pozor, ať vám ji zoombie nepotřísní krví.

 

Krásný den, i když bohužel už podzimní přeje redakce.

 

redakce@zena-in.cz

 

 

A co ostatní čtenářky? Také jste prožily víkend plný strachu nebo máte hluboko v podvědomí uložený zážitek, na který jste si zrovna dnes vzpomněly? Napište nám, nejlepší z vás odměníme.

 

Reklama