Milá redakce a všechny ženy-in!

Tak máme za sebou svátky, které nám připomínají narození malého Ježíška. Každý je jistě máme spojené se spoustou zážitků - ať pro někoho přejedením, obrovským dárkem a nebo třeba pobytem v nemocnici (myslím teď rodičky).


Myslím, že jsem letos nezažila nějaký vyjímečný zážitek, ale rozhodně jsem pod stromečkem našla velice zajímavé dárky, a tak bych Vám je chtěla ukázat a připsat pár slov.

Ačkoli jsou dárečky od Ježíška, většinou tušíme, kdo mu je pomáhal vybírat. A tak to bylo i s dárkem od rodiny mého nejstaršího bratra, který má 4 letého syna. U stromečku jsem dárky rozdávala já, byla jsme tam jen s mamkou. Jedním z dárků byla v ubrousku zabalená krabička a v krabičce cosi, co by se Vám z dálky mohlo zdát jako moc pěkný výtvor dítěte. Mamka si říkala "to je dárek od Pavlíka..." a už se ho chystala odložit někam na stůl bez většího povšimnutí.


A posuďte sami, nebyl to výtvor dítěte, natož jen tak ledajaký motýl... Skrývají se v něm esteticky schované stokoruny. Byl to ten nejoriginálnější dárek, co jsem pod stromečkem viděla (letos).

Musím uznat, že brácha je dost tvořivý, protože když byl se svojí ženou první Vánoce, dal ji misku vlašských ořechů. Ta se je chystala dát mezi ostatní - takže jí musel zadržet - v jednom oříšku se totiž skrýval zlatý prsten. Takže v této rodině by mne vlastně nemělo vůbec nic překvapit :-)

Další moc milý dáreček jsem dostala od Ježíška za pomoci mé kamarádky, Pavly. Posuďte - krása, co se dá vytvořit z obyčejné šišky.

A k Vánocům patří kapr, jak už jsme se mohli na stránkách ženy-in dočíst. Ti naši kapři však stále plavou a užívají si života.

Tak takové bylo to naše rozbalování v pár řádcích - no uznejte - hotová zoologická zahrada :-)

Krásný den přeje

bokul


Také přejeme hezký den a děkujeme za pěkný příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

Reklama