Každý rok píše Ježíškovi čtenářka s nickem Zolinda. A ten její přání vyslyšel, alespoň letos ji nadělil vrchovatě. Podělte se spolu s ní o její štěstí v podobě splněných přání.

Krásný den všem,
Ježíškovi píšu každý rok a vždy ho prosím hlavně o zdraví pro naše rodinky, štěstíčko pro všechny z nás a spoustu radosti, lásky a smíchu.

K tomu pak připíšu několik drobností, aby si mohl Ježíšek vybrat a my doplnili rozbité skleničky, zlikvidované prostěradlo od koček (nebo od nás, vyjde to nastejno J), příp. naplnili šatní skříň, která to už teď nedává.:)

Nicméně, letos jsme byli nejspíš hrozně hodní – pod stromeček nám Ježíšek nadělil klíče k novému bytu (hledali jsme šíleně dlouho a už jsme byli zoufalí, jestli najdeme TEN pravý), který je pro mě splněným snem – podkrovní, spousta trámů, kousek od sportovního areálu, takže přes Vánoce budeme shánět dlažbu, vanu, odsouhlasovat projekty a pokládat podlahu. :)    

No, a jako úžasnou ‚třešinku na dortu…noo, spíš hvězdu na stromku‘ jsme zjistili, že čekáme mimi. :)

A i přesto, že je hodně brzy cokoli plánovat, věříme, že všechno bude v pořádku a příští Vánoce budeme slavit v našem bytě už ve třech. :)

A strašně moc se těším, až s malým budeme malovat a psát dopisy pro Ježíška, schovávat je za komín společně s mlékem a sušenkou a čekat, kdy si pro ně přijde…  

Zolinda

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

______________

Jéé, vy jste opravdu znalkyně tradic, to jsem úplně zapomněla, že se dává pro Ježíška za komín i mléko a sušenka, ale je fakt, že jsem to už někde slyšela.
Ježíšek vaši znalost jistě náležitě ocenil a já vám to vaše dvojité štěstí moc přeju!
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

 

Reklama