V roce 2004 uvedl Oriflame na trh řadu Time Reversing pro posílení zralé pleti. Nyní ji představuje s novým, ještě lepším složením!

oriflame

Vaše pleť skrývá neomezený potenciál, zakódovaný ve 3 genech krásy - Beauty Genes™.*

Komplex vyspělých vyživujících látek genisteinSOY identifikuje a posiluje vaše geny krásy, a tím působí proti stárnutí. Znovu tyto geny aktivuje a pomáhá pleti udržet mladý vzhled, ke kterému má předpoklady od narození.

Složení zároveň chrání před volnými radikály a fotostárnutím. Denní krém má také ochranný factor SPF 15.

Denní a noční krém Time Reversing SkinGenist™ obnovuje všechny vlastnosti mladé pleti:

  • Projasnění*
  • Vyhlazení vrásek*
  • Pevnost*
  • Odolnost*
  • Vyrovnaný tón pleti*

*Podle spotřebitelského hodnocení 103 žen starších 45 let.

Denní krém Time Reversing SkinGenist™SPF 15

oriflameCena před slevou: 699 Kč
Objem: 50 ml
V prodeji od: 28.8. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 24181
Kategorie: Pleťová kosmetika/Denní krémy a séra

Noční krém Time Reversing SkinGenist™

oriflameCena před slevou: 699 Kč
Objem: 50 ml
V prodeji od: 28.8. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 24184
Kategorie: Pleťová kosmetika/Noční krémy

Představujeme komplex GenisteinSOY

Tento komplex vynikajících omlazujících živin ze sójy, obsažený v nové řadě Time Reversing, působí na genetické úrovni. Složky jsou vybrány po téměř deseti letech rozsáhlého výzkumu a uzavřeny v mikrokapslích, aby pronikly do hlubších vrstev pleti.
Sója je bohatá na přírodní isoflavony, které mají výrazné antioxidační účinky. Určité isoflavony zároveň pozitivně ovlivňují obsah kolagenu pleti a stárnutí pleti.

Jak působí GenisteinSOY?
Genistein je velmi unikátní a výkonná ingredience v péči o pleť. Především silně stimuluje tvorbu kolagenu - zároveň však brání jeho rozpadu, který způsobují mechanismy stárnutí pleti. Navíc intenzivně ničí volné radikály a působí jako fotoochrana pleti.
Nejpůsobivější však je fakt, že Genistein pracuje na genetické úrovni. Stimuluje 3 beauty genes™ v pleti a způsobuje tak její projasnění a optické omlazení.

  • Aquaporin - působí proti suchosti pleti
  • CD44 - uchovává buněčnou výměnu
  • Cadherin - uchovává strukturální integritu pleti

Jaké výsledky mohu očekávat?
GenisteinSOY působí na pleť u samého zdroje. Výsledkem je hydratovaná, viditelně mladší a pevnější pleť! Již za 2 týdny uvidíte zlepšení v projasnění, pevnosti, odolnosti a barevném tónu. Po 4 týdnech používání může pleť vypadat až o 8 let mladší.

Proč právě o 8 let?
Testy na spotřebitelském panelu s využitím vizuální hodnotící stupnice prokázaly, že používání kombinace denního a nočního krému snižuje výraznost vějířků kolem očí, vrásek pod očima, na čele a mezi obočím. Tyto výsledky podle stupnice jsou spojeny se zlepšením celkového vzhledu, měřitelného počtem let. Kromě hloubky vrásek jsme pracovali i s porovnáním změn barevného tónu pleti.

Více informací najdete na www.oriflame.cz

Reklama