Zdravím redakci a všechny ženy-in.

Vlasy na nic,barva po...slámy. Rodinné zatížení v mladém věku šediny. Díky tomu se od svých 25 let odbarvuji na blond C 10.

Měla jsem před svojí druhou svatbou a chtěla jsem vypadat hezky. Ke kadeřnici se mi nechtělo a tak jsem se odbarvila sama, což jsem dělala pořád. Ale nápad, udělám si trvalou. Dobře jsem věděla, že se to nemá dělat ihned po odbarvení. Ale co se může stát pro jednou. Trvalá během tří týdnů povolí, vlasy budou vlnité. Ovšem neměla jsem si lehnout k televizi a usnout. Po probuzení jsem byla v šoku. Natáčky jsem sundavala i s vlasama. Hrůza.
Na hlavu šátek a ke kadeřnici, která se mě zhrozila. Vlasy ostříhala a objednala mě na den mé svatby.
Čekám doma na budoucího manžela, ten nechápal, byla jsem na kluka. Po vysvětlení, mě objal, pohladil a řekl, přece si neberu vlasy, ale Tebe.VOSK
V den svatby jsem šla ke kadeřnici, vlasy během tří týdnů odrostli a můj účes dopadl nad očekávání dobře a svatba proběhla jak má.
Dodnes na to vzpomínám a věřím, že kdyby v tu dobu byla možnost nastavení vlasů, jsem to absolvovala. Ano byly paruky, ale tu jsem odmítla.

Zdraví Věrulinka

Milá Věrulinko, byla jsem napjatá, jak to na tu svatbu dopadne. Uf! Asi se půjdu zeptat rovnou přítele, jestli si bude brát taky mě nebo moje vlasy (abych se podle toho když tak nějak rychle zařídila :-). A mimochodem - dobře si vzpomínám, jka jsem si poprvé barvila vlasy a místo mahagonové jsem měla na hlavě dlouho takový echt oranžový ohníček...
Reklama