Domácnost

Znáte nové stránky Knorr.cz?

V letošním roce se na českém internetu objevily další zajímavé stránky určené převážně ženám. Řeč je o stránkách www.knorr.cz, společnosti Unilever. Od ostatních firemních stránek se kromě mnoha dalších věcí liší vysoce účelným propojením se stránkami www.nadoma.cz, téže společnosti.

Vstupem na stránky firmy Knorr se seznámíte s výrobky této firmy, která má tradici již od roku 1838. Historii firmy je zde věnována celá sekce – je to zajímavý příběh o dobrém nápadu, který se ujal, schopnosti udržet krok s dobou a o umění naslouchat spotřebitelům a reagovat na jejich potřeby.

O výborných polévkách, bujónech, jíškách, kořenicích směsích a dalších výrobcích Knorr, které patří k tomu nejlepšímu, co lze na pultech našich obchodů najít, se na těchto stránkách dozvíte informace, které vám prodavačka v obchodě určitě neřekne. Cokoliv dalšího byste chtěli o výrobcích vědět a nenalezli to ani v sekci Produkty, snadno zjistíte v rubrice Kontakt. Vyplníte jednoduchý formulář – jméno, emailovou adresu a vlastní otázku a pak už jen počkáte na rychlou odpověď. A to zdaleka není všechno!

Chybí vám nápad, co uvařit rodině k večeři? Na stránkách www.knorr.cz najdete každý den hned několik tipů co uvařit. A nejsou to tipy ledajaké! Najdete zde spoustu rychlovek i specialit. Recepty jsou hodnoceny ostatními čtenáři, a vy tak snadno získáte objektivnější náhled na to, jak asi bude jídlo u vás doma chutnat. Nechybí ani hitparáda nejlepších receptů.

Rádi soutěžíte? Na těchto stránkách nechybí ani zábava. Čekají na vás zajímavé soutěže, připravené ve spolupráci se sedmnácti dalšími značkami firmy Unilever, takže rozhodně je na co se těšit.

Grafické prostředí je přehledné, barvy vzbuzují příjemnou náladu tak, jak to má být.
Co si přát víc? Aby i ostatní firmy tento příklad následovaly a z českého internetu se tak stalo zas o něco příjemnější prostředí, plné užitečných informací.   

   
   
18.08.2003 - Dům a byt - autor: Michaela Veselá

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Landriel [*]

  Silveig: já tyhle údaje dřív taky všude vyplňovala pravdivě, jsem divná? Akorát mě pak vytočilo sčítání lidu, kdy chtěli vědět kde co a od té doby už to nikde jinde pravdivě nepíšu.

  superkarma: 0 08.11.2003, 13:15:46
 2. avatar
  [14] Landriel [*]

  stránky se sice tváří jako knorr, ale jak se chci podívat na nějaký recept, přesune mě to na nadoma.

  superkarma: 0 08.11.2003, 13:15:06
 3. avatar
  [13] Silveig [*]

  mart.: ještě řekni že ty tyhle údaje vyplňuješ podle pravdy a mě klepne

  superkarma: 0 18.08.2003, 16:38:54
 4. avatar
  [12] Pajinka [*]

  Monina: Mně se taky líbí, ale třeba dnes se mi zatím nepodařilo pročíst diskuzní příspěvky, o odpovědích ani nemluvím.

  superkarma: 0 18.08.2003, 11:25:43
 5. [9] Gabka [*]

  mart.: V některých registracích - třeba v Delvitě chtějí i rodné číslo. Mě takové dotazníky jako na Nadoma nevadí, přece mě k tomu nikdo nenutí, abych je vyplňovala.

  superkarma: 0 18.08.2003, 11:14:47
 6. avatar
  [8] Pajinka [*]

  Jsem překvapena - toto propojení jsem neznala, stránky "nadoma" ano. Připadá mi zvláštní, že po výběru kategorie Recepty se dostanu na stránky receptů z "nadoma", spíš bych čekala pouze recepty s využitím přípravků této firmy. Stránky "nadoma" také fungují-nefungují , ale jsou nové, tak jim to zatím snad lze tolerovat.

  superkarma: 0 18.08.2003, 11:03:09
 7. avatar
  [7] klara.kr [*]

  Uz funguji :-)

  superkarma: 0 18.08.2003, 10:24:50
 8. avatar
  [6] klara.kr [*]

  Uz jim volam........vyckejte..

  superkarma: 0 18.08.2003, 09:59:09
 9. [1] mart. [*]

  Na základě tohoto článku jsem se na uvedené články podívala a zkusila jusem se zaregistrovat. Jsem ale velmi znechucená, protože údaje, které jsou vyžadovány za povinné, považuji za intimní a myslím, že ani při statistickém sčítaní lidu nebyly ptázky tak podrobné!!! Coje ikomu potom, jak často se myji, jak draze mám vyvbavenu domácnaost (videokamera, počet aut). Je to nehoráznost !!!!

  superkarma: 0 18.08.2003, 03:21:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme