Kdyby se Darth Vader rozhodl vyměnit na chvíli světelný meč za pero, které by to bylo? Pokud by se mu doneslo, že značka Cross vydala limitovanou edici Star Wars, asi by neváhal. Kromě černočerných per inspirovaných touto postavou najdete v edici například pera Stormtrooper a C3PO nebo zápisníky s emblémy oblíbených sci-fi hrdinů.

starwars

Už v prosinci se v českých kinech objeví nejnovější pokračování Hvězdných válek s podtitulem „Síla se probouzí“. A právě pro fanoušky této legendární filmové série připravil neméně legendární výrobce psacích potřeb stylové doplňky v podobě per a zápisníků inspirovaných postavami z těchto filmů. Limitovaná edice Cross Star Wars obsahuje mimo jiné 1977 kusů per v luxusním dárkovém balení se stojánkem a certifikátem pravosti. Proč právě 1977? Protože v tomto roce byl uveden film Star Wars: Epizode IV A New Hope.

stormtroper

Nejen jako vánoční dárek pro fanoušky sci-fi se hodí sada stiskacího rolleru Cross Click a zápisníku Jot Zone Star Wars Stormtrooper. Mosazné pero s bílou lakovou povrchovou úpravou je ozdobeno nápisem Stormtrooper a jeho emblémem na klipu. Linkovaný zápisník s deskami z černé umělé kůže má také na deskách bílé reliéfní logo STAR WARS a emblémem Stormtroopera. Na penShop.cz stojí sada 1 820 Kč.

anotační foto: pio3 / Shutterstock.com

Reklama