Rodina

Znáte dobře Česko?

Vědomostní soutěže a kvízi jsou v České republice velmi oblíbené. Vyzkoušejte si také stolní hry, na téma, jak dobře znáte Česko. Procvičíte si tak mozek a získáte nové vědomosti s hrami, které jsme pro vás přichystali!

Česko

AlbiZábavná hra pro zvídavé Čechy. Jak dobře vlastně znáte Českou republiku? V této vědomostní hře najdete 2 400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o své zemi dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací. K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě znalostí potřebovat i trochu štěstí. Unikátní spojení zábavy a vzdělávání.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko/

Česko sport

AlbiRozšíření ke hře Česko / Evropa. Poutavý zábavný kvíz ze světa českého sportu – nyní v provedení vhodném na cesty. Česko SPORT lze hrát samostatně, ale také jako rozšíření k základní verzi hry Česko. Ve hře najdete 600 otázek rozdělených do šesti tematických okruhů: fotbal, hokej, atletika, ostatní sporty, sportovní pravidla a různé. Lze hrát i samostatně.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko-sport/

Česko – na cesty

AlbiRozšíření ke hře Česko / Evropa. Poutavý zábavný kvíz o České republice v provedení vhodném na cesty! Cestovní verze je určena i hráčům, kteří již znají základní hru Česko. Prostřednictvím tohoto rozšíření si zážitek ze hry obohatí o 600 zbrusu nových otázek z následujících tematických okruhů: dějiny, kultura, příroda/věda/technika, zeměpis, sport a různé. Lze hrát i samostatně.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko-na-cesty/

Zlaté Česko

AlbiOtázky a odpovědi. Zlaté Česko navazuje na obrovský úspěch vědomostní hry Česko, otázky a odpovědi. Ve Zlatém Česku najdete 2400 zbrusu nových zajímavých otázek rozdělených do 6 okruhů: osobnosti, kultura, ze školních lavic, vlastivěda, česká NEJ a různé. Oboustranný herní plán umožňuje hrát i dobyvatelskou verzi této hry, ve které budete dobývat hrad Karlštejn. Během obléhání hradu budete za svoje znalosti získávat zlaťáky. Ten nejúspěšnější z vás na konci hry dobude tento slavný hrad.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/zlate-cesko/

Česko junior

AlbiZábavná hra pro zvídavé Čechy. Hra obsahuje 1 200 otázek, které byly vytvořeny s ohledem na znalosti dětí již od 10 let. Otázky se týkají České republiky a jejích obyvatel a jsou rozděleny do čtyř okruhů: lidé a společnost, příroda a geografie, kultura a různé. Děti si při hře zábavnou formou procvičují svoje vědomosti. Doporučováno Českou pedagogickou komorou.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko-junior/

Česko pro pamětníky

AlbiHra plná vzpomínek. Jak dobře si ještě vzpomenete na dobu, ve které jste žili, když vám bylo deset, dvacet let nebo i víc? A dokázali byste si vzpomenout i na dobu, o které vám vyprávěli vaši rodiče? Co to byly „štruksáky“? Kterému autu se přezdívalo „carevna“? Kde padly poslední výstřely 2. světové války u nás? Kdo byl Evžen Plocek? V této vědomostní hře najdete 1 600 zajímavých otázek, které jsou rozděleny do 4 okruhů: Stalo se, Nostalgie, Má vlast a Různé. Větší písmo na kartičkách ocení hráči, kteří mají problémy se zrakem nebo si zrovna zapomněli vzít brýle. V klasické verzi hry si hráči zahrají na sběratele známek. Kdo jako první nasbírá 4 různé exempláře, stává se vítězem. Ve hře lze použít i akční žetony, které umožňují hrát napínavější verzi této vědomostní hry. Na druhé straně herního plánu najde zvídavý hráč například dobový jídelní lístek, informace týkající se cen potravin a výrobků a útržky z dobové ideologie. Bavte se s Českem pro pamětníky a dozvíte se mnoho nových nebo zapomenutých informací nejen z dějin naší země.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesko-pro-pametniky/

   
16.09.2013 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] kukátko [*]

  kvízi? Sml31Sml31Sml31Sml31Sml31

  superkarma: 0 02.10.2013, 12:19:13
 2. avatar
  [4] kobližka [*]

  Mě vadí snad jen ten příšerný (a čím dál víc užívaný) výraz "Česko"...Sml68Sml68Sml68 Paskvil všech paskvilů.

  superkarma: 0 17.09.2013, 13:33:07
 3. avatar
  [3] Barbucháč [*]

  Sml31Sml31Sml31 kvízi, no mám dost!Sml68 Bohatě mi stačí hrubky v projevech některých uživatelek, ale přímo v redakčním článku? Proč? Gramotní redaktoři chtějí víc peněz?

  superkarma: 1 16.09.2013, 16:00:06
 4. avatar
  [2] cherinka [*]

  Pajinka — #1 Možná jsou finančně nákladnějšíSml80, ale jsou opravdu super. A taky se nekupují denně, jako dárek k Vánocům skvělé - moc se u nich pobavíme buď v rodině nebo s přáteli! A dobrá je i Evropa. Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 16.09.2013, 09:20:42
 5. avatar
  [1] Pajinka [*]

  kvízi Sml32, dál už jsem nečetla Sml23, hry známe, jsou úžasné, ale finančně nákladné Sml80 a v juniorské verzi jsou i otázky o Harrym Potterovi Sml80

  1. na komentář reaguje cherinka — #2
  superkarma: 0 16.09.2013, 06:41:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme