ChuckJemu se nevyrovná žádný komiksový či filmový hrdina. Víte… Když jste v úzkých, možná vám pomůže Spiderman, ale když je v úzkých Spiderman, pomůže mu jen a pouze Chuck Norris.

Pokud byste si chtěli zjistit potřebné informace na internetu, vzdejte to. Google ho hledat nebude, protože ví, že vy nenajdete jeho, ale on si najde vás. Chcete důkaz? TADY JE. Proto se pokusíme shrnout dostupné důležité informace do tohoto článku.

Pořád vám jeho jméno nic neříká? Dobrá, dáme vám ještě jednu šanci. Poslední. Seznamte se a mějte při tom na paměti, že Chuck by s vámi slitování neměl. On nezanechává žádné zprávy, nechává varování. A na rozdíl od moderních čisticích prostředků, které prý zničí až 99,9 % mikrobů, Chuck Norris zničí 100 % čehokoliv, co se mu sakra zachce. Tak radši bacha.

Chuck stvořil svět

Zapomeňte na všechny teorie o stvoření světa. Je to fake. Bůh stvořil svět za šest dní? Blbost. Nejdřív Chuck luskl prsty a stvořil boha. Když bůh řekl: „Budiž světlo!“, čekal, až poprosí. Nakonec sám škrtl zápalkou a vzniklo slunce. Když chtěl bůh stvořit Zemi, Chuck řekl: „Můžeš.“ Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako on. Moře a oceány vznikly tak, že si po této těžké práci odplivl. Byl to právě on, kdo krátce poté zabil Mrtvé moře.

A pak? Žádný Darwin, žádná evoluce! Existuje pouze seznam druhů, které Norris nechal přežít. Zvířata má většinou rád. Existují jen dva zdokumentované případy, kdy se rozzlobil na němou tvář. Jednou kopnul do brady koně, jeho potomky dnes nazýváme žirafami. A podruhé to bylo, když ho uštkla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí zemřela. To on rozhoduje o životě a smrti, obojí rozsévá stejnou měrou. Kde Chuck potká ženu, tam se za devět měsíců něco narodí. Kde Chuck potká muže, tam právě teď někdo zemře.

Je prostě postrach!

Myslíte si, že máte hodně problémů? Dokud nenaštvete Chucka Norrise, nevíte, co je to opravdový problém. On je jednou z pěti nejčastějších příčin úmrtí na americkém kontinentu. V průměrném obývacím pokoji je 1242 věcí, pomocí nichž by Vás Chuck Norris dokázal zabít. Včetně pokoje samotného. Dokáže vás zabít i několikrát za sebou. Na rozdíl od většiny lidí totiž nemá 23 párů chromozomů, má jich 72 a všechny smrtelné. Díky tomu byste mohl dopadnout jako pojišťovák, kterého zabil svým kopem z otočky. Po telefonu.

Spí za světla. Ne že by se bál tmy, to tma se bojí jeho.  A není sama. Když jde vetřelec spát, podívá se pod postel, jestli tam není Chuck. Je mezi živými, přestože zemřel už před deseti lety. Smrtka totiž stále nenašla odvahu mu to říct.

Chuck je borec. Dokáže to, co jiní mohou závidět

Chuck miluje ženy, ženy milují Chucka. Když navštívil Panenské ostrovy, jmenovaly se po jeho odjezdu už jen Ostrovy. Ztratil panictví dřív než jeho otec a vlastníma rukama postavil svůj rodný dům. Žena nemůže být Chuckem znásilněna, neboť by to znamenalo, že sex nechtěla.

Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, on má větší obě. Proto nemyslí. On ví. Umí roztáhnout diamant a proměnit ho v uhlí. Je tak rychlý, že dokáže předběhnout svůj stín. Co víc? Umí oběhnout Zemi a udeřit se do zad. Dokáže pálit mravence lupou - v noci. Umí rozbíjet atomy kopem z otočky. Na internetu se dokonce objevily spekulace, že napočítal do nekonečna. Dvakrát. Tomu, prosím, nevěřte. On totiž napočítal i mnohem dál.

Silvestra oslavte jako on!

Nepochybně se teď stal i vaším vzorem. Proto neváhejte a oslavte poslední večer tohoto roku stejně, jako náš bůh Chuck Norris, který dokáže popíjet v nonstop baru až do zavíračky. Pamatujte také, že tenhle borec neměl nikdy problém s alkoholem, to alkohol má problém s ním.

Pěknou oslavu a jen velmi málo krve ve vašem alkoholu přeje Muž-out!

Reklama