Osobnosti v podobě tří známých maminek jako je Eva Decastelo, Alice Bendová a Michaela Dolinová předaly ve Fakultní nemocnici Na Bulovce dvě postele pro Gynekologicko-porodnické oddělení.

maminky

Slavnostního setkání se zúčastnil i ředitel Fakultní nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc, který řekl: „Díky sponzorským darům můžeme naše oddělení vylepšovat a pacienti se mohou zde cítit jako doma, jsme rádi za každou podporu a nesmírně si toho vážíme!“ Podkěoval i přednosta oddělení MUDr. Michael Halaška.

Alice Bendová dorazila s dcerou Aličkou. „Předtím, než jsem sem jela, tak mi odtáhli auto na Václavském náměstí, málem jsem to nestihla,“ dodala Alice Bendová.

Michaela Dolinová vzpomínala na svůj první porod: „To bylo hrozné, vím, že mě sestřička hladila a já se modlila, aby bylo už po všem,“ zazpomínala Michaela. Předala pacientkám bonboniéry spolu s Alicí Bendovou a Evou Decastelo.

postele

Zúčastnil se i náchodský senátor Petr Pakosta, který vyzvedl podporu královéhradeckých společností, které pomáhají po celé České rpeublice: „Je důležité, že dochází k podpoře zdravotních a sociálních firem od společností, jako je Proma Reha. Je to rozhodně záslužné,“ dodal senátor Petr Pakosta.

Díky společnosti Proma Reha se povedlo zpříjemnit odpoledne maminkám a hlavně Fakultní nemocnici Na Bulovce předat hodnotný dar, který pomůže budoucím maminkám.

Reklama