Bulvár

Známé maminky předaly polohovací postele na Bulovce

Osobnosti v podobě tří známých maminek jako je Eva Decastelo, Alice Bendová a Michaela Dolinová předaly ve Fakultní nemocnici Na Bulovce dvě postele pro Gynekologicko-porodnické oddělení.

maminky

Slavnostního setkání se zúčastnil i ředitel Fakultní nemocnice Na Bulovce MUDr. Petr Zajíc, který řekl: „Díky sponzorským darům můžeme naše oddělení vylepšovat a pacienti se mohou zde cítit jako doma, jsme rádi za každou podporu a nesmírně si toho vážíme!“ Podkěoval i přednosta oddělení MUDr. Michael Halaška.

Alice Bendová dorazila s dcerou Aličkou. „Předtím, než jsem sem jela, tak mi odtáhli auto na Václavském náměstí, málem jsem to nestihla,“ dodala Alice Bendová.

Michaela Dolinová vzpomínala na svůj první porod: „To bylo hrozné, vím, že mě sestřička hladila a já se modlila, aby bylo už po všem,“ zazpomínala Michaela. Předala pacientkám bonboniéry spolu s Alicí Bendovou a Evou Decastelo.

postele

Zúčastnil se i náchodský senátor Petr Pakosta, který vyzvedl podporu královéhradeckých společností, které pomáhají po celé České rpeublice: „Je důležité, že dochází k podpoře zdravotních a sociálních firem od společností, jako je Proma Reha. Je to rozhodně záslužné,“ dodal senátor Petr Pakosta.

Díky společnosti Proma Reha se povedlo zpříjemnit odpoledne maminkám a hlavně Fakultní nemocnici Na Bulovce předat hodnotný dar, který pomůže budoucím maminkám.

   
07.09.2011 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] femme [*]

  ToraToraTora — #1  Sml67 na to bych klidně přidala ze svého prasátka Sml58 

  superkarma: 0 07.09.2011, 21:11:22
 2. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Raději bych četla, jak neznámí otcové předali klecová lůžka do sněmovny.

  1. na komentář reaguje femme — #2
  superkarma: 0 07.09.2011, 14:09:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme