Rodina

Známe Hračku roku 2009: Potěší všechny děti!

Absolutním vítězem druhého ročníku soutěže o nejlepší hračku na českém trhu - Hračka roku 2009, se stala stavebnice pro holčičky Letohrádek od české firmy Gecco. Slavnostní vyhlášení projektu, který vyhlašuje společnost Sparkys, proběhlo 30. 3. 2010 v Kaunickém paláci v Praze za velké účasti výrobců, dodavatelů, mediálních partnerů a novinářů.

letohrad

V soutěži bylo vyhlášeno celkem devět kategorií a desátá Absolutní vítěz Hračky roku 2009. O výsledcích rozhodovala odborná porota, která posuzovala hračky na základě didaktických, funkčních a designérských kritérií a jejich hodnocení proběhlo formou bodování v numerické škále 0-10. Do hlasování se mohla zapojit také veřejnost, a to prostřednictvím webových stránek www.hrackaroku.cz.


V Kaunickém paláci na vyhlášení jsme byli také my za Ženu-in, protože jsme byli zároveň i členy odborné poroty, která hodnotila hračky. Příjemné odpoledne, moderované seriálovým krasavcem Lukášem Hejlíkem, bylo hezkým zakončením celého projektu, jehož cílem je snaha pomoci především rodičům orientovat se ve velkém množství hraček, které v současné době náš trh nabízí.
Ne vždy totiž hračky splňují všechna potřebná kritéria a pro nás všechny je těžké rozpoznat, která hračka je pro naše děti vhodná. Projekt Hračka roku je vítaným pomocníkem všem, pro které je důležité, s čím si jejich děti hrají.

hejla

Vítězné výrobky projektu Hračka roku 2009 jsou k dostání v síti obchodů Sparkys nebo na internetu www.sparkys.cz. Každá hračka, která ve své kategorii získala ocenění, bude navíc viditelně označena symbolem stříbrného medvídka (Absolutní vítěz má medvídka zlatého), který bude pro kupující zřetelným signálem kvality.

Zdroj: Tisková zpráva

 

   
01.04.2010 - Děti - autor: Klára Milošová

Komentáře:

  1. [1] marie32 [*]

    Neuvěřitelné, že vyhrála česká hračka v takové záplavě Barbín, Lega a všech těch záplav zboží z Číny. Ta stavebnice vypadá nádherně, musím si ji prohlédnout v obchodě a plánuji ji koupit vnoučkovi prvákovi za vysvědčení. Hezká fotka z toho předávání, vůbec jsem nevěděla o Kaunickém paláci - je veřejně přístupný?

    superkarma: 0 01.04.2010, 21:31:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme