Ve čtvrtek 22.10. 2015 oslavila holandská značka Rituals svých 10 let působení na českém trhu. Večer se nesl v duchu exotické Indie, dobrého jídla i pití a známých osobností, které se do kosmetiky zamilovaly na první pohled. Události se zúčastnil také zakladatel značky Raymond Cloosterman, který hrdě představil novou kolekci Oriental Magic Night.

Událost se konala v restauraci Zlatá Praha v hotelu Intercontinental, ze které si hosté mohli užít úchvatný výhled na světélkující metropoli. Kromě zakladatele značky Raymonda Cloostermana, který se, kromě jiného, všem svěřil se svými nejoblíbenějšími produkty, byly mezi VIP hosty také známé osobnosti jako Ivana Jirešová, Klára Issová, Zdeňka Žádníková, David Huff a Debbie, která zazpívala několik svých nejlepších písní.

Na místě si mohli přítomní vyzkoušet něco málo z produkce Rituals, např. osvěžující peelingy, příjemné tělové krémy či parfémy, které protnuly místnost svou jedinečnou, orientální vůní. Značka také představila svou filozofii, tedy touhu ochraňovat přírodu a vše živé, což dokazuje negováním testování na zvířatech a používáním přírodních přísad z obnovitelných zdrojů.

Na závěr byla představena novinka, limitovaná edice Oriental Nights, která zahrnuje vonnou svíčku a tyčinky, sprchovou pěnu a střapce, které stačí zlehka navonět přiloženým parfémem a zavěsit třeba na vánoční stromeček. Produkty jsou k dostání v oranžových zdobených flakonech či krabičkách a voní po kardamomu, kakau a mandlovém mléku. Řada Oriental Nights je ideální pro dlouhé zimní večery, navodí totiž harmonii, pocit klidu a blízkosti.

RitualsSprchová pěna Oriental Dream

200ml

Cena: 250Kč

 

 

 

 

 

 

 

Rituals

Svíce Oriental Light

290g

Cena: 535Kč

 

 

 

logo Rituals


Štěstí lze nalézt jen tam,
kde člověk žije se sebou
a se světem v harmonii.

Buďte šťastní za každý okamžik,
každý okamžik je váš život.

Jak to všechno začalo …

RITUALS je první značka na světě nabízející jedinečnou kosmetiku pro tělo i domov. Inspirací pro více než 400 produktů je starověká východní tradice.

Kosmetika na přírodní bázi je určena pro vaše tělo, pleť či vlasy, ale i produkty, které provoní váš domov, ať už jde o čistý čaj, vonné svíčky, vonné tyčinky nebo aroma lampy. První obchod vznikl v Amsterdamu v roce 2000, poté následovalo otevření prodejen v dalších světových městech – Londýn, Madrid, Antverpy, Lisabon, Berlín, Stockholm, São Paulo a New York. V roce 2005 se podařilo otevřít obchody i v Praze.

Pan Raymond Cloosterman měl vizi, následoval svůj instinkt a během deseti let dosáhl mezinárodního úspěchu. „Jsem muž rituálů. Byl jsem vychován s představou, že i na malých věcech záleží,“ říká zakladatel značky RITUALS.

Všechny produkty jsou inspirovány přírodou a autentickými východními rituály, jako např. parní lázně hammam nebo každoroční vítání květenství Sakury v Japonsku.


Netestujeme na zvířatech …

Rituals podporuje holandskou společnost pro nahrazení testování na zvířatech, proto jsou výrobky testovány na dobrovolnících z řad lidí. Veškerý sortiment je též vhodný pro vegetariány. Potvrzení výše zmíněného můžete nalézt natomto odkazu. Dermatologicky testováno.

Veškeré informace o sortimentu naleznete nejen na www.rituals.cz, ale i v kamenných prodejnách v Praze, a to v OBCHODNÍCH CENTRECH Zličín, Letňany, Chodov, Smíchov, Pankrác či Černý most, kde se o vás skvěle postarají.

Reklama