Vaření

Značka Bohemia přichází s brambózní strategií

Výrobky tradiční značky Bohemia patří u českých konzumentů slaných pochoutek mezi ty nejoblíbenější. Bohemia své příznivce nyní potěší hned dvěma novinkami. Od února zahajuje zábavnou kampaň, kterou povedou dvě rozpustilé bramborové postavičky Zemák s Křupákem. Kromě hravé legrační kampaně pak představí také nový produkt – Bohemia Vrrruby, které slibují křupání z pořádně silného plátku brambor hned ve dvou příchutích.

Bohemia představují novou kampaň, kterou od února povedou bramborci Zemák s Křupákem. Že je ještě neznáte? Jsou to jediné správně naladěné brambůrky v Česku i na Slovensku, které vám osvětlí vše, co se děje v rodné hroudě, a které vám předpoví dobře naladěný rok plný těch nejlepších výkřupů!

brambor

Legrační postavičky Zemák s Křupákem mají stejně tak jako křupavé brambůrky Bohemia ten nejlepší původ. Podle výtvarných návrhů VCCP oživly ve studiu Animation People, kde vznikla už pěkná řádka českých kreslených hrdinů. Na úspěchu jim kromě jejich brambózního vzhledu a vtipných glos přidává také křupavý hlas. Zkušeného bramborvelkého brambora Zemáka mluví hlubokým, rozvážným hlasem Oto Jirák a mladého potřeštěného Křupáka dabuje Saša Rašilov. Na Slovensku pak uslyšíme Andreje Hryce coby Zemáka a v roli Chrumáka pak Petera Sklára. Obě dvojice jim tak dodávají tu správnou špetku koření, která z nich dělá pořádné bramborce. Zemák suchým humorem zaglosuje kdejakou situaci a rozpustilý Křupák zase pobaví svou nešikovností a okouzlí svými stylovými černými brýlemi.

„Zemák s Křupákem vás společně provedou historií, bramborovými hroudami nebo vám dají lekce každodenního křupání. Vracíme se s nimi tam, kde to všechno začalo, tedy na pole, a to zábavnou formou. Doufáme, že i naše zákazníky noví maskoti Bohemia potěší a že si s nimi rádi zakřupají,“ uvedl Milan Koníček, komerční ředitel pro Českou a Slovenskou republiku.

bramborStávající portfolio slaných výrobků Bohemia pak vyplní žhavá novinka – Bohemia Vrrruby. Pro jejich výrobu jsou vybírány jen ty největší a nejkvalitnější brambory, které se krájí na silné plátky s velkými vruby. Porci pořádného křupání si milovníci slaných pochutin Bohemia mohou navíc vychutnat hned ve dvou oblíbených příchutích, soli a česneku.

„Produkty kategorie brambůrků jsou neustále inovovány. Bohemia je společnost s dlouholetou tradicí, která si nesmírně cení přízně svých spotřebitelů a snaží se jim neustále nabízet nové možnosti. Rozhodli jsme se proto potěšit své zákazníky a připravili jsme pro ně letos novou kolekci brambůrků s pořádnými vruby, které už nejsou jen jemným křupáním pro dámičky,“ dodal Milan Koníček.

O společnosti a značce:

Bohemia je silná moderní značka, která na českém trhu působí již více než třicet let a je lídrem v oblasti snacků a slaných pochutin. Do jejího portfolia patří brambůrky, tyčinky, krekry, oříšky a další. Bohemia si zakládá na tradičních hodnotách, jejím cílem je dodávat kvalitní produkty a neustále tak zvyšovat povědomí o značce mezi spotřebiteli. Značka Bohemia patří do mezinárodní sítě Intersnack, která působí na českém trhu od roku 1993 a zastupuje také další značky ze stejného segmentu, např. Chio, POM-BÄR nebo ültje. Sídlo společnosti Intersnack Group, která působí ve více než 70 zemích, je v Düsseldorfu.

Bohemia

   
24.02.2016 - Mlsání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] 1anicka [*]

  nezdravé nejím

  superkarma: 0 24.02.2016, 21:08:26
 2. [8] maxipes [*]

  Určitě vyzkoušíme.Sml58

  superkarma: 0 24.02.2016, 20:46:04
 3. avatar
  [7] SNÍŽEK [*]

  hm,vypadají dobře,chutně Sml58

  superkarma: 0 24.02.2016, 17:31:38
 4. [6] murat [*]

  Rikina — #5 jo ale když má zemák s křupákem ještě navíc vrrrruby, tak ten pytel musí být ještě větší Sml30Sml52Sml52Sml54

  superkarma: 0 24.02.2016, 15:14:08
 5. [5] Rikina [*]

  Ten pytlík je nafouknutý proto, aby se ty lupínky nepolámaly, protože jinak by v tom sáčku byla leda tak bramborová drť, než by se to dostalo k člověku. A to by nikdo nechtěl jíst. Sml80 Osobně proti bramborovým lupínkům nic nemám a jsem je ochotna občas konzumovat, ale probůh - křupák, zemák! To mě teda jako spotřebitele uráží, protože tato reklama zjevně předpokládá, že co konzument, to blbec. Bohužel jsem dvě tyto reklamy zhlédla a děkuju pěkně - větší oslovinu aby pohledal, za poledne, s lucernou. Sml68

  1. na komentář reaguje murat — #6
  superkarma: 1 24.02.2016, 14:51:59
 6. avatar
  [4] KatenkaSemJa [*]

  Sml59 jéééé Choustník Sml67

  superkarma: 0 24.02.2016, 14:40:35
 7. avatar
  [3] Lídy [*]

  hot — #2 Asi tak nějak - vždycky se nestačím divit, jak velký pytlík se použije na tak malý obsah. Asi aby se brambůrky nemačkaly Sml16

  superkarma: 0 24.02.2016, 11:35:59
 8. [2] hot [*]

  bude ještě větší pytlík za vyšší cenu s menší hmotností Sml59 už se těšíme Sml30

  1. na komentář reaguje Lídy — #3
  superkarma: 0 24.02.2016, 09:32:34
 9. [1] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 24.02.2016, 09:21:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme