Bulvár

Zmlátil mě cizí chlap!


Před pár lety jsem se vrátila zpět do Čech po ročním pobytu v USA. Předem jsem byla varována před kulturním šokem, který hodně lidí špatně nese.

Opravdu jsem se hrozně špatně aklimatizovala, a po pravdě jsem byla pro mé okolí vysloveně nesnesitelná; všechno české se mi zdálo hrozné, služby nekvalitní, lidé neochotní… Po čase mě to přešlo, jen  jsem se zařekla, že s českými muži už nechci nic mít, že jsou to jen nevychovaná, mlaskající prasátka s pupkem, kteří nemají ani ponětí o tom, jak se k ženám chovat.


No ale abych přešla k mému příběhu.

Před pár týdny jsem vyrazila s pár známými do klubu. Celý večer byl super, potkala jsem samé příjemné lidi a opravdu se bavila. Bylo už kolem páté ranní, ale mně a kamarádovi se stále nechtělo jít domů, tak mě přesvědčil o tom, že bychom měli zajít ještě na afterparty do jednoho údajně známého podniku. Já jako člověk, který je pro každou špatnost, jsem jeho nabídku neodmítla a šli jsme to tedy omrknout.


Nebudu se vyjadřovat k tomu, co za lidi do toho klubu chodí ani co vše se tam děje. Pointa je v tom, co se mi stalo poté, co jsem se asi po hodině, opravdu znavená, rozhodla kamaráda opustit a jít domů. Šel mě vyprovodit ke dveřím, kde se se mnou rozloučil a pak dál pokračoval v zábavě.

Taxík měl přijet asi za 10 minut, tak jsem si sedla na židli u vstupu, kde byli také 2 asi „vyhazovači“, zaměstnanci daného klubu. Po pár vteřinách k nim přišel ještě třetí, který na mě hned začal mluvit. Já, jelikož jsem byla opravdu unavená a vůbec ne nadšená z rozhovoru s nějakým opruzem, jsem mu řekla, ať mě nechá být, že jen čekám na taxi a jdu domů. Ani by mi nevadilo, že mě všichni tři nazvali ku..ou a
feťačkou a bůhví čím ještě (upozorňuji, že moje vzezření ani chování tomu jistě nenapovídá, a mám slušnou práci), jelikož chlap s uraženou ješitností je schopen snad úplně všeho, o čemž jsem se následně přesvědčila.


Jakmile jsem totiž odmítla jakoukoli komunikaci, tak mě nejdřív slovně napadl s tím, ať vypadnu, a chtěl mě vystrčit ze dveří. To jsem si samozřejmě nenechala líbit, už jen z důvodu, že venku opravdu lilo a taxi mělo být na místě za pár minut. Když viděl, že ho odmítám „poslouchat“, tak mě normálně, a teď omluvte mé vyjadřování, ale nejlépe to popisuje, co se stalo, napálil  pěstí do nosu, já spadla na zem a všude jsem viděla jen hvězdičky.


Já, zarytá feministka, která si poradí v každé situaci, jsem si to nenechala líbit a strčila do něj, ať mě nechá být, ale on mi ještě přidal pěstí do břicha!!!!!!


Když jsem se ho zeptala, jestli to je vše co umí, tak mi řekl, že mě klidně zabije…..no a slavní vyhazovači? Ti jen čuměli a na moji otázku, jestli to tak nechají být, mě všichni tři  chytli a sprostě vyhodili na chodník.

Okamžitě jsem to nahlásila jako napadení na 158, a to, jak byla naše zkorumpovaná policie ochotná, Vám ani nemusím říkat. Napsala jsem stížnost na ředitelství s tím, že si nemyslím, že se něco vyřeší, ale aspoň pro můj dobrý pocit.

Každopádně, druhý den mi vyrašila na paži obrovitánská modřina a nos, naštěstí jen naražený, bolel pár dní.

Co je to ale za chlapy, že si tohle dovolí? Možná, kdybych někoho sama napadla, tak bych se nedivila, že mi dá pár facek, ale tohle jsem fakt nečekala, to se může stát jen u nás. Myslím, že jinde by to alespoň policie řešila….


Každopádně tento zážitek ve mně ještě víc probudil nenávist vůči českým chlapům, teda jestli taková individua mohu chlapy vůbec nazvat."

   
19.07.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [465] Martina59 [*]

  Máš mít osobní ochranu radši

  superkarma: 0 12.05.2013, 13:40:47
 2. avatar
  [464] Piskotek007 [*]

  superkarma: 0 27.11.2007, 13:59:54
 3. avatar
  [463] Lilinka [*]

  Nyotaimori: D@rling chutná i pejskům

  superkarma: 0 24.06.2006, 15:18:57
 4. avatar
  [457] vifina [*]

  V tomto článku mě nasralo (musím být sprostá) pouze to, že hází všechny český mužský do jednoho pytle. Nevím proč má k českým mužům takovou nenávist, ale není to přece normální. Ano i v čechách je spousta vypatlaných kokotků, ale to snad všude ve světě. A s těma vyhazovačema je to opravdu přehnaný, protože jen tak ženskou přece nenapadnou a většinou k tomu musí být nějaký důvod.

  superkarma: 0 20.07.2005, 14:10:49
 5. avatar
  [456] malenina [*]

  Nyotaimori:

  superkarma: 0 20.07.2005, 12:35:09
 6. avatar
  [454] Rybulka [*]

  Mickey Mouse: Já jenom odmítám tvojí nechutnou narážku "přijeď do Prahy". Pak se divim, že nás "vidláci" nesnášej! Mám příbuzný i přátele po celý republice a netrpim žádnejma předsudkama, proto mě vždycky hodně bolí, když nadávaj na Pražáky (dle mě neprávem). Ovšem pokud se budou Pražáci timhle arogantním způsobem chovat, nebudu se jim moct divit.

  superkarma: 0 20.07.2005, 11:38:29
 7. avatar
  [453] Mickey Mouse [*]

  Markýza: Nenávist k ... čemu? Mně prostě hlava nebere, že jste schopné D@rling říct, že si za to může sama. Za násilí nikdy nemůže oběť!
  Spekulace o vašich polovičkách se mi zdá jediným možným důvodem, proč tak blbě reagujete na článek, kde D@rling popisuje dost konkrétní hodně negativní zkušenost s českými chlapy.

  Rybulka: Jsem rodilý žižkovský pepík, Prahu mám moc rád a není to tady s drogama horší než jinde. Ale za vším, co jsem "vyplesknul" si stojím. Je to moje osobní zkušenost potvrzená mými přáteli a také diskusí s policií, po již zmíněném vyšetřování na základní škole, kam chodí mé děti.

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:49:22
 8. avatar
  [452] Meander [*]

  Rybulka:

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:46:43
 9. avatar
  [451] Rybulka [*]

  Teda to je fakt hustý tahle debata!
  Jako rodilej Pražák se distancuju od toho, co tady včera vážený pan Mickey Mouse vyplesknul! Ale co čekat od chlapa, kterej si dá takovuhle přezdívku a plamenně diskutuje na ženským serveru...
  Markýzo, že tě to ještě baví, je to ztráta času. Oni tě prostě překrucovat budou a just budou!

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:57:10
 10. [450] a.... [*]

  Mickey Mouse: Hovada žijí všude, to ještě nevíš???To fak není české specifikum. A jaký jsou a nejsou český chapi, tak já jsem ta poslední, která by je obhajovala, tak 90% z nich bych nechtěla mít doma ani náhodou...

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:48:49
 11. avatar
  [449] Markýza [*]

  Mickey Mouse: já se jich nikde nezastávám - to jsi nepochopil? asi ne, asi jsi jeden z těch zamindrákovaných českých šovinistických malskajících pupkatých prasátek, co má doma tlustou nánu s podbradkem a knírem a natáčkama v šatovce z roku dva. - tak se ti to bude víc líbit? Klidně můžem pokračovat v urážkách svých poloviček i sebe, ale na to já fakt nemám ani čas ani náladu, navíc ses mi vždycky jevil jako jeden z těch rozumnějších chlapů tady, tak mě dost překvapuje tvá zavilá nenávist, asi, no noc - máš volné pole, já jdu dělat něco rozumnějšího

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:44:06
 12. avatar
  [448] Mickey Mouse [*]

  a....: Já právě vůbec nechápu, proč by měla počítat s tím, že tady taková hovada žijí. Nebo má o těch českých mužích přece jen pravdu?

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:30:22
 13. [447] a.... [*]

  Mickey Mouse:ano, nikdo nemá právo ji mlátit, v tom se shodnem, tady jde o to, že ona se mohla té situaci vyhnout-postavila se k tomu čelem, dostala přes držku a hrozně se diví-právě to že se tomu diví, mě překvapuje.A nemel o tom co máme doma, já např. sice mám českýho chlapa, ale je už poměrně dobře asimilovanej v zahraničí(no žije tam mnohem dýl než 1 rok).Vyhazovačů se nikdo nezastává, toj sou hovada bez debaty, jen se pozastavuju nad blbostí tý slečny, že to nechala zajít tak daleko a včas nezdrhla.

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:10:57
 14. avatar
  [446] Mickey Mouse [*]

  Markýza: I kdyby D@rling byla prostitutka sjetá koksem a drze štěkala po vyhazovači, stejně ji nemá nikdo právo mlátit. A jestli ještě ochranka nečinně přihlíží a benga se jí smějou, tak se jejímu názoru na české chlapy nedivím. A jestli ty nebo Rikina máte pocit, že se takových musíte zastat, pak zřejmě něco takového máte doma. Na tom si trvám!

  superkarma: 0 20.07.2005, 09:01:07
 15. avatar
  [445] Markýza [*]

  BT: víš co, to prostě už neřeš, já budu stát za svým názorem, podle toho jak tady Darling včera "vysvětlovala" okolnosti a přidávala daslší a další podrobnosti - viz "sjetí koksem" - si myslím, že není úplně bez viny. Slovo "drzá" jsem dala do uvozovek a rozebrala jsem v jiném příspěvku. Podle svých slov je zarytá feministka , která si nic nenechá líbit, takové holky znám, ve většině případů vyprovokují hádku, ba přímo i rvačku a pak se diví, že dostanou.
  A opět opakuju, že neschvaluju násilí! Facka není argument!
  A znovu říkám, co už jsem jednou napsala, měla vynechat první dva odstavce a bylo to celé o něčem jiném, ne, že bych ji potom neřekla, že si za to může sama, ale svými xenofobními názory si spíš uškodila.
  Přeji ti hezký den!

  superkarma: 0 20.07.2005, 08:25:35
 16. avatar
  [443] Markýza [*]

  Mickey Mouse 369: POSLOUCHEJ TOS TROCHU VÁŽNĚ PŘEHNAL - JÁ JSEM SI DOVOLILA BRÁNIT ČESKÉ CHLAPY A PROTO MÁM DOMA VYŽRANÉHO NÁSILNÍKA? TO JSI TROCHU DOST POSRAL, KAMARÁDE, TAK BUĎ TAK LASKAV A TAKOVÉ NARÁŽKY SI NECH OD CESTY - JÁ SE TAKY NENAVÁŽÍM DO TVÉ ŽENY!
  A NAVÍC SI STEJNĚ POŘÁD MYSLÍM, ŽE SI ZA TO MOHLA DARLING SAMA - PROSTĚ SE PORVALA V HOSPODĚ A TAK JI VYHODILI, A NEBUDU TADY POLEMIZOVAT O TOM, JESTLI JE NEBO NENÍ NÁSILÍ, A ZVLÁŠŤ NÁSILÍ NA ŽENÁCH, SPRÁVNÉ. BYLA "DRZÁ" A VYKOLEDOVALA SI - TO STEJNÉ BY SE JÍ STALO KDEKOLIV. A S MUŽSKÝM ŠOVINISMEM TO NENÁ NIC SPOLEČNÉHO!

  superkarma: 0 20.07.2005, 07:42:55
 17. avatar
  [441] malenina [*]

  Dobré ránko, myslím, že s těmi mlaskajícími prasátky s pupkem to přehnala, doma jsem nikoho takového neviděla (tím nechci tvrdit, že takoví nejsou a myslím, že jsou i v USA). Jinak je to síla

  superkarma: 0 20.07.2005, 06:24:34
 18. [440] tornado-lou [*]

  ja se jenom vratim k te ceske x americke policii. ve spouste statu usa nesmi clovek do 18 let byt po 22 hodine sam venku. znama to porusila. par minut po desate sedela s kamaradem venku, nepili dokonce ani alkohol, natoz neco tvrdsiho, prijela policie, houkacka, zelizka, nacpani za hlavu do auta, odvoz domu, spousta byrokraticke dohry. nez neco takovyho, to radsi budu chodit kam chci, kdy chci s tim, ze v sest rano musim pocitat se vsim, radeji chodim s nekym (vzdycky me nekdo doprovazi, aniz by za to cokoliv cekal) a kdyz uz sem nahodou sama tak mam u sebe aspon slzak.
  a takhle dlouhou diskusi sem tu teda dlouho nevidela

  superkarma: 0 20.07.2005, 01:59:29
 19. [439] tanecnice [*]

  To je neuveritelne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Byla bych nejradsi, kduby slo dat clanek do nejctenejsich novim!a popsat presne o jaky podnik slo.To je to nejhorsi, neni jednoduche se o info delit, protoze takovy klub by mel byt zavren, nebo uplna zmena personalu!!!!Je neuveritelne, ze vyhazovaci jen prihlizeli.Nekdy si preji mit bandu mlaticu,a vsem hovadum poradne nechat namladit.

  superkarma: 0 20.07.2005, 01:33:46
 20. avatar
  [438] man-mimo [*]

  Vivian: a co vlastně ten feminismus je?

  superkarma: 0 19.07.2005, 23:05:11
 21. avatar
  [437] Vivian [*]

  channah: všechno souvisí se vším

  superkarma: 0 19.07.2005, 22:46:17
 22. [436] r1911 [*]

  Páni, tady se tedy rozjela diskuse!
  Zdravím všechny.

  superkarma: 0 19.07.2005, 22:29:26
 23. avatar
  [435] Channah [*]

  Protože má D@rling = Přestože... Už je pozdě

  superkarma: 0 19.07.2005, 22:06:22
 24. avatar
  [434] Channah [*]

  Jsem na tom podobně jako Viv, nemám sílu číst všechno... Nicméně: dost často tu směšujete dvě věci - když oodělíte D@arling názor na české chlapy (nesouhlasím, jednoho mám za muže a několik za kamarády a popisu čuníků rozhodně protiřečí) a na situaci, kterou zažila (naprosto neomluvitelné chování těch chlapů), zjistíte, že jsou to 2 různé věci. Protože má D@rling dle mého názoru naprosto zcestný pohled na české chlapy, nedělá to z ní automaticky méněcennou bytost a nedává to těm bastardům právo ji mlátit. Ani když je v pět hodin ve vchodu pochybného podniku. Uf

  superkarma: 0 19.07.2005, 22:04:53
 25. avatar
  [433] Vivian [*]

  Nyotaimori: málo

  superkarma: 0 19.07.2005, 21:44:16
 26. avatar
  [431] Vivian [*]

  Sandy: jak jsem tak na to z povzdálí koukala, tak jí něco takového vysvětlit by byl docela oříšek

  superkarma: 0 19.07.2005, 21:33:19
 27. avatar
  [429] Vivian [*]

  Sandy: jo taak, tak ten omyl pochází přímo od slečny No zarytá teda je, to bezesporu... ale feministka ani trochu .

  superkarma: 0 19.07.2005, 21:29:40

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [427] Vivian [*]

  Přečetla jsem prvních třista příspěvků, ale dál už fakt nemůžu, cítím potřebu se zeptat - proč tu osobu tolik z vás nazvalo feministkou?? Co má její chování společného s feminismem?? Působí to na mě dojmem, že si pletete pojmy s dojmy a myslíte si, že to její naduté opovrhování jinými lidmi (muži) = feminismus... Nic ve zlém, ale najděte si třeba někde na internetu definici feminismu. Mrzí mě, když někdo mluví o feminismu a přitom nemá ponětí, co feminismus je...
  Slečna "D@rling" není feministka
  superkarma: 0 19.07.2005, 21:04:26
 2. avatar
  [426] Žábina [*]

  Kaca: buď ráda

  superkarma: 0 19.07.2005, 20:37:22
 3. [425] xenie [*]

  Kadla: nejdou mi odesílat vzkazy, nevím proč ...anglicky umím ! kdysi jsem si dokonce udělala i státnici, no je to už delší doba, nicméně dělám třeba i v práci překlady, občas tlumočím...tak se prosím ozvi sem, díky !!!

  superkarma: 0 19.07.2005, 20:17:38
 4. [423] zabinka [*]

  Sanya:

  superkarma: 0 19.07.2005, 19:23:21
 5. avatar
  [422] Blueberry [*]

  Sanya:

  superkarma: 0 19.07.2005, 19:00:01
 6. [419] zabinka [*]

  Tak to je sila ale v dnesni dobe se nedivim nicemu.Je to hnus,v Americe by se tim mozna zabyvali a mozna ne.Vsude se najde nekdo skorumpovanej.Nejlepsi je to nahlasit,zajit si k doktorovi a nechat si napsat papir.Rovnou to poslat vis a pak by se tim museli zabyvat.A jen tak by jim to neproslo.

  superkarma: 0 19.07.2005, 18:52:20
 7. avatar
  [418] breberka [*]

  Nyotajmori: tak jsem si přečetla článek...................-ponožky do sandálů , to sedí k manželovi

  superkarma: 0 19.07.2005, 18:44:06
 8. avatar
  [417] breberka [*]

  A když máš takové názory na české chlapy, tak jsis měla najít nějakého šamstra v té Americe a neměla jses vracet.

  superkarma: 0 19.07.2005, 18:38:25
 9. avatar
  [416] breberka [*]

  No, musím také zareagovat:
  prostě jsi byla ve špatný čas na špatném místě.To se může stát komukoliv z nás.

  superkarma: 0 19.07.2005, 18:36:41
 10. avatar
  [414] Blueberry [*]

  D@rling: Tak to vidis holka, tady se nevyplati nosit svoji kuzi na trh. I kdybys byla Panenka Marie a porodila Jezulatko, nenajdou na tobe cisty chlup (krome par vyjimek, ktere dokazou vse posoudit objektivne). Ja ziju v zamori a taky bych Cecha nechtela, ani kdyby to byl posledni muz na zemi. Moje dlouholete zkusenosti s nimi jsou proste spatne, at se jedna o muze, s kterymi jsem mela vztah sama nebo o muze mych pritelkyn. Tim nerikam, ze jsou VSICHNI Cesi spatni, ale ze kdyz si muzu vybrat, radsi sahnu po Kanadanovi nebo Anglicanovi.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:45:32
 11. avatar
  [412] Meander [*]

  Mickey Mouse: Ale já neomlouvám toho hajzla, co ji zmlátil. Čti pořádně. My se bavíme o úrovni návštěvníků pohostinských zařízení

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:35:04
 12. avatar
  [411] Mickey Mouse [*]

  Meander: Nemusím vědět všechno, pouze ti vyvracím tvé nesmysly.
  Ty rány prostě neomlouvá nic! Dokonce ani tvrzení, že poznáš předem, ve kterém podniku jsou grázli a kde ne.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:27:55
 13. avatar
  [410] Meander [*]

  Mickey Mouse: To neměl být argument, pouze konstatování. Nemá smysl plýtvat argumenty, ty víš všechno daleko nejlíp

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:25:58
 14. avatar
  [409] Mickey Mouse [*]

  Meander: Jinak by mne skutečně zajímalo, jestli lidem prohledáváš kabelky a kontroluješ tabletky, abys věděla, jestli to není fet. Feťáka poznáš až když je úplně na dně. Jinak je to normální člověk, který to nemá napsané na čele.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:25:05
 15. avatar
  [408] Mickey Mouse [*]

  Meander 406: Hmm, to je taky argument, jistě...

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:23:11
 16. avatar
  [407] Mickey Mouse [*]

  Meander: Ano, do některých občas zajdu. Mám jazz rád stejně jako tancování. Pokud jsi poučená (nejlépe od mladších), pak si občas můžeš toho jointa nebo hašiše všimnout. A v čajovnách taky lidi občas říznou čibuk tím, co tam běžně neprodávají.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:22:06
 17. avatar
  [406] Meander [*]

  Och! Velká Praha, matka měst, promluvila ústy velkého Mickey Mouse.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:20:50
 18. avatar
  [405] Mickey Mouse [*]

  Rikina: Co ty víš? Mým dětem ve speciální sportovní základce sebrali spolužáka z vyššího ročníku za distribuci drog. Do školy chodí jen bílí čecháčci. A trávu už někde ani za fet nepovažují (právě v jazz klubech). O tom hudebníkovi z ND se všeobecně v Praze ví. Přijeď z venkova a přestaň ze sebe dělat blázna!

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:19:06
 19. [404] Rikina [*]

  Mickey Mouse: vida, tak už můžu jít, už jsme za 400. Klidně pohrdej dál, moje názory to nejsou, jen to, co se mi snažíš podsouvat. Na chlapy nadávat nezačnu, protože 90% je jich fajn, a ne jenom těch českejch.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:18:04
 20. avatar
  [403] Meander [*]

  Mickey Mouse: ty tam chodíš taky, že můžeš s takvou jistotou tvrdit, že o tom nevím?

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:17:12
 21. [402] Rikina [*]

  Mickey Mouse: jasně, feťáci jsou dnes už i v jeslích...

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:14:49
 22. avatar
  [401] Mickey Mouse [*]

  Rikina: Nenadávám ti. Jen tě lituji a pohrdám tvými názory. Ale znovu: i tak ti přeju, aby se ti nic podobného nestalo. Možná bys začala nadávat na české hlapy...
  Blahopřeji ti ke 400ce!

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:11:38
 23. [400] Rikina [*]

  Mickey Mouse: ještě mi za něco vynadej, ať se dostanem přes 400 příspěvků, to je takový hezký číslo. Už chci jít totiž domů, abych to stihla do 18 hodin, víš ?

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:08:49
 24. avatar
  [399] Mickey Mouse [*]

  Meander: Jen o tom nevíš! Drogy jsou dnes už i na základních školách a také v jazz klubech i v pivnicích. Feťák nechodí jen na diskošky. Vím o feťácích v kvádru v Národním divadle. Tvoje přesvědčení = naivita.
  Na druhou stranu, je jen málo podniků, kde jsou drogy na denním pořádku a běžné. Takže jestli D@rling kamarád někam vzal, nemohla předem vědět, že to tam tak vypadá.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:08:45
 25. avatar
  [398] Mickey Mouse [*]

  Rikina: Tvůj "černý humor" mi vadí. Že je pro tebe násilí na diskotéce normální mi vadí. Nechápu, jak můžeš říct holce, která dostala přes hubu, že jí to patří. Ale i tak ti přeju, aby na tebe nikdo takhle nezaútočil. Mohl by ti ještě někdo přidat, že ti to patří.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:04:34
 26. [397] xenie [*]

  proboha lidi přečtěte si to pořádně než začnete rozebírat každé slovo...šla tam poprvé, se svým známým, po zjištění že je to pajzl (což jí trvalo dle článku jen hodinu) chtěla odejít, není tudíž běžným návštěvníkem podniků typu čtvrté cenové...

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:00:58
 27. avatar
  [396] Meander [*]

  Mickey Mouse: Já ti nevím, ale nezažila jsem, aby někdy někdo přinesl drogy do podniků, kam chodím já. A to jsou hlavně pajzly, kde se hraje jazz. Na diskoškách se asi fetuje, ale to neumím posoudit, tam bych nevkročila ani s pistolí u spánku.

  superkarma: 0 19.07.2005, 17:00:09
 28. avatar
  [395] Mickey Mouse [*]

  Meander: Mluvíme přece o slušném vychování Rikiny. A ta nikam nechodí... Tak jako ty vždy předem víš, do kterého podniku si kdo přinese drogy.

  superkarma: 0 19.07.2005, 16:58:19
 29. [394] Rikina [*]

  D@rling: Mickey Mouse: no, teď jste mě pobavili oba

  superkarma: 0 19.07.2005, 16:57:13
 30. avatar
  [393] Mickey Mouse [*]

  Meander: Nebo sis jen nevšimla!?

  superkarma: 0 19.07.2005, 16:56:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme