Ahojky ženušky,

tak už je tu zase téma tchyně. Posledně, když jsem sem o tchyni psala já s tím, že už si s ní nevim rady, tak tuhle větu někdo pronesl :-D, a už je to tu zas.

No, tak jak to je s těmi tchyněmi?

Já osobně jsem ještě žádnou "pravou" neměla, tím mám na mysli, že jsem ještě nebyla a nejsem vdaná, ale zato mám celkem dosti zkušeností s matkami svých miláčků. Tím nemyslím, že bych chodila s několika chlapy najednou, ale prostě jeden přijde a odejde, a tak to jde pořád dokola :-(.

No takže, maminka mého prvního ex byla úplně úžasná. Byly jsme jako kamarádky. Ne že bychom spolu tedy chodily na obědy a tak, to zase ne, ale vždycky jsme našly společné téma k pokecu, a kdykoliv jsem potřebovala s něčím pomoci nebo poradit, tak jsem věděla, že se na  ni můžu obrátit.

No, ale láska jako hrom skončila a přišla druhá.

A jak už to tak bývá, v prvním případě byla výborná "tchyně" a chlap nepoužitelný pro normální život, a v druhém případě to bylo přesně naopak. Chlap úžasný, ale "tchyně" na zabití. Nikdy jsme neměly, o čem se pobavit, veškerý rozhovory se scvrkly na otázky: kde, kdy, jak a za kolik dobře nakoupit a jednoslovné odpovědi. Občas jsem měla pocit, že jsme každá z jiného světa. A občas mi tak lezla na nervy...

No, ale i tahle láska skončila a já zůstala sama.

Ale ne na dlouho. Teď už sama zase nejsem. Nevím, na jak dlouho, jestli na furt nebo opět jen dočasně, ve svých 25 doufám, že to bude vztah dlouhodobějšiho rázu, ale ať tak nebo tak, tak tentokrát to bude s "tchyní" hodně těžké.

Ptáte se proč?

Žiji teď v Anglii. Já pocházím z Čech a můj přítel z Turecka.

On neumí česky, já neumím turecky, mluvíme spolu anglicky, a jeho rodina žije v Turecku a nikdo anglicky nemluví. No, ale v naší rodině mluvím anglicky taky jen já, takže jsme si s mým miláčkem kvit.

Tak jsem zvědavá, až si navzájem představíme rodiny, to bude mazec :-D

Tak mi držte palce.


Bednaroi.


Bednaroi, asi si se svojí potenciální tchyní moc nepopovídáte :-), ale i přesto Vám přeji, ať to tentokrát vyjde, protože záleží především na vztahu s partnerem. Rodina je důležitá, ale základ štěstí je ve vás dvou.

Reklama