Styl

Zmačkané oblečení vás už neodradí. Máme pro vás skvělý TIP!

Každá žena má doma oblečení, které povětšinou neopouští své ramínko. Důvod je prostý, snadno se mačká, ale tak složitě žehlí! A to raději nemluvit o materiálech náročných na údržbu, které se mohou snadno poškodit. Naštěstí má vše řešení. Stačí si jen vybrat ty správné a rychlé pomocníky.

I když to slyšíme nerady a těžko se s teplými dny loučíme, je před námi podzim a s ním sezóna tenkých roláků, ponč, úpletů či vlněných kabátů. Vypadají krásně, jsou pohodlné, ale nejspíš máte tu zkušenost, že to s péčí o ně už to taková výhra není. Nemůžeme vám dát tak zcela za pravdu. Záleží totiž na tom, jaké pomocníky si vezmete k ruce.

Ruční napařovače s automatickým čerpadlem ClearTouch GC536 a Steam&Go GC320 od Philips poskytují jediným stisknutím rychlé a snadné odstranění nevítaných záhybů a pomačkání, a to u všech typů tkanin. A vůbec nezáleží na tom, jestli jste právě doma, na cestách, nebo v kanceláři. Napařovače Philips jsou připraveny k použití během několika sekund právě tam, kde je zrovna potřebujete.

Zapomeňte na složité hledání ideální teploty na žehličce i na vytahování žehlicího prkna. To k naparovači nepotřebujete. Je skladný, rychlý, snadno ovladatelný a díky trvalému výstupu páry také účinný. Který z modelů si zamilujete?

Napařovač Philips ClearTouch GC536 s příkonem
2 000 W a odnímatelnou nádržkou na vodu (1 200 ml) disponuje napařovací hlavou opatřenou XL napařovací plochou z nerezové oceli pro rychlejší napařování. Přístroj je připraven během
45 sekund a poskytuje trvalý výstup páry až 40 g/min. Napařovač nabízí 3 režimy intenzity páry pro dosažení optimálních výsledků u různých typů oděvů. Režim ECO umožňuje šetřit energii, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění výsledku. Součástí balení je speciální odnímatelné ramínko pro pohodlné používání a příslušenství pro možnost tvoření sámků a puků na látce. Funkce automatického čištění prodlužuje životnost napařovače. Pokud se přístroj déle než 8 minut nepoužívá, automaticky se vypne. Součástí balení je i rukavice pro větší ochranu během napařování. Orientační maloobchodní cena je 4 499 Kč.

napařovačka

Ruční napařovač Philips Steam&Go GC320s příkonem 1 200 W a s rychlým zahřátím během 45 sekund je ideální cestovní variantou napařování oděvů. Odnímatelná nádržka (60 ml) vytvoří dostatečné množství a nepřetržitý přísun páry pro snadné a rychlé odstranění záhybů z jednoho oděvu. Součástí balení napařovače je speciální kartáč k použití na oděvy ze silnějších látek, jakou jsou např. pláště, kdy pára následně lépe proniká dovnitř vláken a vy snáze dosáhnete vyhlazení povrchu tkaniny. Velmi praktické je také úložné pouzdro k uskladnění napařovače po použití nebo k přibalení s sebou na cesty. Orientační maloobchodní cena je 1 999 Kč.

napařovačka

Ruční napařovače Philips je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči Datart.

Více inspirace najdete na stránkách www.philips.cz

Advertisement

   
10.11.2016 - Doplňky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme