Rodina

Zlý sen čtenářky Snížek

Nevím, zda příhodu, kterou zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Snížek, lze nazvat déjà vu. Rozhodně bych ale něco podobného nikomu nepřál. Přečtěte si jeden smutný příběh...

Upřímnou lítost jsem pocítil, když jsem si přečetl příspěvek čtenářky Snížek k dnešnímu tématu...

ZLÝ SEN

Mívám občas noční můry,většinou začnu křičet a vzbudím se. Jednou jsem uléhala s tím, že bych chtěla vědět, co mne čeká v budoucnosti. Už vím, že nevědět je mnohem lepší, hlavně, když nemůžu zabránit neštěstí. Tenkrát jsem ve snu šla na hřbitov, zastavila se před pomníkem a na něm četla synovo jméno, datum narození, strašně mne to vyděsilo, takže už jsem si nepřečetla datum úmrtí. Začala jsem křičet ne, to ne a celá jsem se po probuzení třásla. Mívám občas bujné nebo hororové sny a tak jsem tomu nepřikládala velkou váhu. Jenže potom mne po návratu z práce čekala policie, našli mého mrtvého syna. Bylo nutné mu najít hrob a ačkoliv nikoho na hřbitově nemáme a nechodila jsem tam, to místo mi bylo důvěrně známé. Až nám vyrobili pomník a stála jsem před ním, uvědomila jsem si, že přesně takto to vypadalo tenkrát v mém snu. Už nechci vědět, co mne čeká a nemám odvahu jít ani ke kartářce, nevím, jestli bych unesla informaci, že se ještě něco stane mému mladšímu synovi nebo manželovi, už mám jenom ty dva.

Snížek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Déjà vu

 • Prožila jste někdy déjà vu?
 • Jakou situaci byste chtěla prožít znovu?

Dnes je téma dvojí. Předpokládám, že většina z vás (i když se možná mýlím) se s jevem déjà vu nesetkala, milé čtenářky. Budu ale rád, když mě vyvedete z omylu a napíšete mi své zkušenosti s tímto jevem. Pokud jste ale skutečně déjà vu nikdy neprožila, můžete přispět i tak: Napište mi, jakou jednu konkrétní situaci byste v životě ráda prožila znovu a proč - důvody mohou být různé, například byste se ráda zachovala jinak, anebo to bylo něco tak nádherného, že byste to chtěla zopakovat. A samozřejmě mám pro vás připravený malý dárek, tedy pro jednu z vás, která k tématu přispěje; dárkem je krásná pikniková sada s příborem a prkénkem, viz obrázek níže. Chcete-li mít šanci, získat tuto sadu, napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu na e-mailovou adresu níže.

pic

Rychloturnaj v piškvorkách

Dnes hrajeme Rychloturnaj v piškvorkách. Více na následujících odkazech...

   
31.01.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kaylie [*]

  Tak tohle Ti naprosto věřím, ale neboj se....Sml79

  superkarma: 0 31.01.2011, 23:07:13
 2. avatar
  [3] daddyska [*]

  Tak to je přímo strašné! Ani se mi nechce uvěřit, že by to mohla být pravda...Sml15

  superkarma: 0 31.01.2011, 20:20:45
 3. avatar
  [2] řeřicha [*]

  Sml79Přej si už jen pěkný sny.

  superkarma: 0 31.01.2011, 14:38:13
 4. avatar
  [1] monkee [*]

  Sml79 Sml79 Nikdy nejdu do lůžka s tím, že bych chtěla znát budoucnost, neodvážila bych se. Občas se mi zdá ošklivý sen, a pak se jen modlím, že to byl JEN sen.

  superkarma: 0 31.01.2011, 14:01:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme