Bulvár

Zlatokopky i nejoblíbenější předmět ve škole. Žena-in příští týden

V úterý byla porada o tom, co pro vás chystáme na další týden, a dnes vám to oznamujeme. Máte se na co těšit!

Nejdříve trocha informací z redakční pavlače:

Tentokráte nejvíce zabodovala Saša Stušková. V restauraci Limonádový Joe dělala rozhovor se Standou Motlem a od té doby hledá auto i hlučnou domácnost.

Jakub Kočí bodoval na poradě, ale nemůžu říci jak, protože jsem to od úterka zapomněl.  

Dana Svobodová se Kubovi potutelně smála.  Ale od té doby, co dělám pavlačové zpravodajství, vždy když se vřítím do redakce, zarytě mlčí. Neřekne na sebe nic.

Klára Wimmerová, málem jsem napsal její dívčí jméno Milošová, má pár dní po svatbě. A když domluví se svým Kubíčkem, má lesklé oči a zasněně hledí v dál. Na takovou romantiku se nedá ani dívat. Pokaždé mám chuť jí říct, že je tlustá (není) a že jí stejně začne za pár let zahýbat (není jistota), ale zatím to držím v sobě a mlčím.

Tolik z naší pavlače v Gorazdova 10.

A nyní co pro vás připravujeme na příští týden:

V pondělí 3. 10. Saša Stušková bude vzpomínat na nejoblíbenější předmět a jeho učitele ve škole. Přidáte se?

V úterý 4. 10. Dana Svobodová si bude stěžovat na to, co ji ve svém okolí nejvíce štve, co jí vadí. A bude se ptát i vás.

Ve středu 5. 10. Jakub Kočí nostalgicky zavzdychá nad tím, jak staré kuchyňské nádobí a nářadí bylo kvalitnější a funkčnější než současné. Jsem vůči němu v mírné opozici, a co vy?

Ve čtvrtek 6. 10. moje maličkost jako protipól úterní Daně zavelí ke chvále. Pochvalte někoho, ukažte prstem na lidi, kterým se něco povedlo. Ve čtvrtek jen samé dobré zprávy!

Na pátek 7. 10. Saša zavelí k tématu zlatokopek. A nebude si chtít povídat o ženách, které rýžují zlato z řek, ale ze zlatých mužů…

A k článkům? Je jich spousta, namátkou vybírám příběh dvojnásobné vdovy, která se potřetí vdala. Má její třetí muž šanci? A nenechte si ujít ani rozhovor s Agátou Hanychovou. Jak znám Sašu, bude ten rozhovor takový jiný… Jo a Kuba chystá článek o obřízce – nechutné, viďte…

Tak se těšíme na vaše příspěvky, a pokud vám u nás něco chybí, pokud máte nějaký nápad, nebo námět, napište nám ho na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

   
29.09.2011 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Eliana [*]

    tak to pochválení...zrovna jsem na to myslela, máme tu báječné pošťačky a protože se chválí málo, tak jim to občas říkámSml30

    superkarma: 0 29.09.2011, 09:56:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme