Novinky

Zlato za zlato!!!

Na letošní Mistrovství světa v hokeji se společně pro zlato vydala česká reprezentace s generálním partnerem, pivem Pilsner Urquell. Nyní, před závěrečnými boji, které rozhodnou o úspěchu našeho týmu, tento partner vyhlašuje speciální motivaci pro naše hráče a trenéry. Jestliže přivezou z Moskvy zlaté medaile, věnuje hokejistům 2016 plzeňských piv v národním dresu a trenérům týmu pivo na rok zdarma.

hokejky

„Od začátku našim hokejistům věříme a fandíme, vyjadřujeme to i v kampani SPOLEČNĚ PRO ČESKÉ ZLATO, která začala již před mistrovstvím. Je radost sledovat, jak našemu týmu opět s náležitou hrdostí fandí celý český hokejový národ, ať už doma nebo u TV obrazovek v hospodách nebo náměstích. Všichni věříme, že naši mají velkou šanci získat zlaté medaile bez jakékoli další motivace, ale i tak jsme se pro ni rozhodli a nabízíme zlato z Plzně za zlato z Moskvy“, říká manažer značky Pilsner Urquell Luděk Baumruk.

plzenska

Pokud hokejisté získají zlaté medaile, dostanou hráči 2016 plechovek z limitované „hokejové“ edice piva Pilsner Urquell v barvách národního dresu, aby mohli slavit třeba společně s fanoušky. Hokejový partner ale nezapomene ani na trenéry, kteří v případě úspěchu dostanou pivo na celý rok, tedy 360 piv.

   
19.05.2016 - Redakční novinky - autor: tisková zpráva

Komentáře:

 1. [2] kolčavka [*]

  Sml67Sml67Sml67 krásná motivace :-)Sml59

  superkarma: 0 19.05.2016, 13:57:36
 2. avatar
  [1] Eliana [*]

  Hokeji fandíme, auto oděno do barev českýchSml16Sml67

  superkarma: 0 19.05.2016, 12:41:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme