Tuto fotografii a povídání nám do soutěže Zlatý český ručičky poslala čtenářka bokul. Diskutujte, jak se vám líbí!

Vážené ženy-in, vážená redakce!

Když jsem si přečetla heslo „zlatý český ručičky“, vzpomněla jsem krásný zážitek z minulé soboty, kdy jsem nechala pomyslně smazat své rodné příjmení a přijala jsem jméno po mém muži. Možná to bude vypadat kýčovitě, ale když si přehrávám okamžiky mé svatby, vybavuji si mnohé zlaté ručičky.

Ty první ručičky jsou ruce našich rodičů, kteří nás tak krásně stvořili a doprovodili nás až na práh manželství...

Další ručičky jsou ruce rodičů družičky a družby, které na fotkách působí jak malá kopie nevěsty a ženicha...

Ručičky přítelkyně mého bratrance, která mne učesala, a mně se tak splnil sen mít vlasy rozpuštěné a zároveň upravené...

Ručičky paní ze zahradnictví, která mi udělala květinu mých představ, ačkoli jsme musely opakovaně domlouvat improvizaci původního nápadu...

Ručičky mé švadleny, která mi ušila šaty na poslední chvíli a já se v nich cítila jak princezna...

Ručičky švadlen, které ušily krásné oblečení pro družičku a družbu...

Ručičky paní, co vyzdobila květy kostel...

Ručičky družičky a družby, kteří mi pod nohy házeli okvětní lístky růží...

Ručičky mé švagrové, která mi udělala make-up...

Ručičky manikérky, která mi udělala sváteční úpravu nehtů...

Ručičky novomanželů, kteří chtějí jít společně životem a slíbili si vydržet v dobrém i zlém!

Těch rukou a ručiček bezesporu bylo více a všem jim děkuji za to, jak mi pomohly udělat ten můj den „D“ krásným a nezapomenutelným. :-)

- bokul 

 

Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama