libuje si čtenářka s nickem HankaPU. Zprvu se zlobila, že náklady na rekonstrukci narostly, ale pak byla ráda, že se vejde do své nové koupelny. Ne, nepřibrala, ale...to už se dočtete v jejím příspěvku

Krásný a slunečný den, zdravím všechny Ž - inky.
Náš panelový byt měly rády všechny děti z našeho domu. Byl totiž „obíhací“. Dalo se v něm dobře hrát na honěnou a na schovku. Když nemohli kamarádi, hráli jsme s našimi dětmi tyto vypečené hry my s manželem. Ale roky přešly, děti vyrostly a žijí si svůj život. Byt osiřel a zestárl, schovky obsadili mravenci a jiní hmyzíci. Rozhodli jsme se tedy, že si ho zrekonstruujeme. Zděné jádro, z části té okružní chodby bude pěkná velká koupelna a i kuchyňka bude nová. Přestavba byla dost šílená v tom smyslu, že střízlivý rozpočet si řemeslníci v klidu a pohodě navýšili co to šlo a ještě jsme kolem nich lítali.

koupelna

koupelna

záchod

Ale je štěstí, že se to nakonec všechno povedlo, protože jsem si v červnu přivodila dost ošklivou a komplikovanou zlomeninu v kotníku a do naší bývalé koupelny bych se s berlemi vůbec nevešla, natož abych vyšplhala do vany.

Takže zlatá přestavba. ♥ HankaPU ♥

Milá HankoPu, a jak vidím podle fotek, povedla se moc

Text nebyl redakčně upraven

Reklama