Bulvár

Zlata Adamovská: Spala jsem s pistolí u postele!


Herečka Zlata Adamovská (49) už teď může přiznat, že během let s manželem, investigativním novinářem Radkem Johnem (54), zažila horké chvilky. Její muž totiž na Nově po dlouhých letech končí.

„Za těch patnáct let, co Radek pracoval v Nově, jsme doma mnohokrát prožívali velké napětí. I strach. Byla mu vystavena celá rodina. Především šlo o dobu před odvysíláním některé ze závažných kauz, na kterých Radek pracoval. Občas šlo o velmi agresivní výhrůžky. Proto jsem mnohokrát dokonce spala s pistolí u postele. Dokonce jsem se několikrát stěhovala k mamince, aby děti nespaly v domě. Výhrůžné telefonáty už neregistruji, ty jsou u nás na denním pořádku,“ prozradila Zlata Adamovská.

Podle ní byly i tyto věci jedním z důvodů, proč se její muž rozhodl z Novy odejít. Strach jsem o manžela neměla nikdy. Myslím si ale, že teď budeme žít trochu klidněji než doposud. Psaní scénářů není nebezpečné, i když u Radka člověk nikdy neví. Vždy se snažil mít maximum informací, a pokud možno si je ověřoval sám,“ dodává herečka.

K článkům v tisku o údajném rozvodu i k spekulacím o odchodu Radka Johna z pořadu Na vlastní oči zastává Adamovská striktní postoj. U všech článků, které o nás vyšly v posledních dnech, šlo pouze o jedinou věc. Pomocí našich jmen zvýšit náklad novin. Na jedné straně ctím svobodu slova. Na straně druhé se ovšem domnívám, že by měla existovat zákonná norma, který by zabránila šíření podobných lží. Úspěch se v Česku prostě nepromíjí,“ tvrdí Adamovská a dodává: Těmi články dostaly dobrou školu pro život naše děti. Pochopily už dávno, že to, co se nás píše, jsou nesmysly, které nemohou brát vážně. Ovšem dostaly skvělé ponaučení. Možná z nich jednou budou dobří právníci nebo poslanci a pokusí se změnit to, že dnes může tisk kohokoliv beztrestně napadnout,“ doufá herečka.

Radek John řekl, že o odchodu z investigativní žurnalistiky přemýšlel už delší dobu. Jakékoliv spekulace o pozadí svého rozhodnutí odmítá.

„Za mým odchodem z Novy se neskrývá vůbec nic tajuplného. Toto rozhodnutí ve mně zrálo už delší dobu a na dovolené jsem se definitivně rozhodl, že se už nechci dále zabývat investigativní žurnalistikou. Po patnácti letech se mi už nechce neustále se hrabat v bahně a domnívám se, že by na moje místo měli nastoupit mladší kolegové. Já se chci už pouze věnovat psaní hezkých a příjemných věcí a věnovat více času svým blízkým,“ říká John.

Společně s touto informací se ihned vynořila další spekulace, která jeho odchod označila za nedobrovolný. O místo v prestižním pořadu ho podle médií mělo připravit jeho angažmá ve společnosti Ora Print. Tyto informace jsou nepravdivé,“ řekl Radek John.

Bude vám John chybět?

   
24.02.2009 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [4] karym [*]

  Je obdivuhodné že spolu při tak náročných povoláních vydželi tak dlouho. Přeji oběma hodně štěstí!

  superkarma: 0 24.02.2009, 21:42:44
 2. avatar
  [3] shb [*]

  Super!! Fandím jim oběma

  superkarma: 0 24.02.2009, 16:54:21
 3. avatar
  [2] sarce [*]

  mají pravdu a přeji jim klid

  superkarma: 0 24.02.2009, 16:09:02
 4. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Zneužití známého jména pro komerční účel se mi hnusí. Pan John mi chybět nebude. Paní Adamovská je vynikající dabérka.

  superkarma: 0 24.02.2009, 15:45:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme