Bulvár

Zlata Adamovská bude zámeckou paní

...strašidla zásadně neprovokuje
Pracovní diář popsaný do poslední stránky má na letošní prázdniny populární herečka Zlata Adamovská (49). Vytížená je natolik, že dokonce musela zrušit dovolenou v Chorvatsku, kam nakonec její manžel reportér Radek John odjede sám se synem. Zatímco se půlka rodiny bude prohánět ve vlnách Jaderského moře, Zlata Adamovská se odebere do romantického zámku ve Frýdlantu v Čechách.

"Mám toho skutečně moc, a tak jsem naši rodinnou dovolenou přesunula na zimu. Začala se točit další řada Ordinace a kromě toho hraji roli královny v nové pohádce Peklo s princeznou. Tak se zabydlím na zámku ve Frýdlantu a bude ze mě zámecká paní," svěřila se tiskové agentuře Korzo Zlata Adamovská. "Mým pohádkovým synem bude Jirka Mádl a krále bude hrát Václav Postránecký," dodala.

Řada herců i režisérů je pověrčivých a při natáčení v historických budovách mívá obavy, aby "zlé" síly jejich film nezhatily. Zlata Adamovská se však záhrobních bytostí a jiných potvor nebojí.
"Držím se hesla: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Domnívám se proto, že když nechám na zámku bílé paní, skřítky, duchy a podobně na pokoji, nechají v klidu i oni mě," doufá herečka.

 

   
24.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Julianna [*]

  Zlatu Adamovskou mám moc ráda, je to jedna z ženských, které "umí" stárnout, je příjemná a milá, přeji hodně

  superkarma: 0 24.07.2008, 21:36:33
 2. avatar
  [1] jazuzinka [*]

  CO je to za češtinu???: ...Radek John odjede sám ze synem... snad se synem!

  superkarma: 0 24.07.2008, 21:16:05

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme