Dobrý ráno do redakce. Napíši pár řádků o svém originálním seznámení.

Je to už nějaký ten rok zpět, ale hezké vzpomínky zůstávají. Byla jsem ještě mladá dívčina, něco kolem 20 let. Jako koníčka jsem provozovala CB, to je zkratka pro občanské radiostanice. Něco ve smyslu popovídat si s někým na druhé straně, tahat anténu na kopec a snažit se o co nejdelší spojení. Docela zábava.

V té době byli občanské radiostanice velmi oblíbené. Kanály byly přecpané a pokecat se dalo jedině pod povolenými kmitočty.

Nebyl problém sehnat na pokec kluka ve stejném věku. Byli jsme spolu často, probrali snad úplně všechno, znali se pouze po hlase a najednou jsme zjistili, že to asi nebude pouze přátelství.

I když jsem nevěděla, do čeho jdu, odchod od přítele byl nevyhnutelný.

Bydlel ve vedlejší městě, procházela jsem sídlištěm a podle antén hledala svého vysněného. A našla, bohužel v té době mi nepřipadal jako můj typ a ani já nebyla ten jeho. Nějaké to kilo navíc u mě hrálo velkou roli.

Byla to krásná životní zkušenost. Jisté je, že už se nikdy nepotkáme a zůstanou jen vzpomínky. Přeji krásný den ERIKU.

malé_pískle

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Malé_pískle,
toto je ale velmi originelní způsob, jak se nechat sbalit. Bohužel netuším, kolik lidí bude ochotno sehnat si anténu a přijímač :). Rozhodně pokud se vám někdo ozve, že by se to chtěl naučit, dejte vědět :).

Reklama